De Plesmanweg is alweer van beide kanten open. Vanaf 3 augustus zijn ook de werkzaamheden op de kruising gereed.
Volledig scherm
De Plesmanweg is alweer van beide kanten open. Vanaf 3 augustus zijn ook de werkzaamheden op de kruising gereed. © Hans Brok

Laatste loodjes op kruising in Almelo: Werkzaamheden bijna klaar

ALMELO Het zijn de laatste loodjes. Vanaf 31 juli zit de kruising Plesmanweg - Bleskolksingel nog even dicht, maar op 3 augustus rond 12.00 uur is alles weer open en is de klus geklaard.

  1. Woede na crash in Almelo: politie zoekt dader, buurt eist aanpak: ‘Er moet kennelijk eerst een dode vallen’
    PREMIUM

    Woede na crash in Almelo: politie zoekt dader, buurt eist aanpak: ‘Er moet kennelijk eerst een dode vallen’

    Het filmpje gaat menigeen door merg en been. Een vrouw wordt op de Rietstraat door een wit bestelbusje van de fiets gereden en valt kermend van de pijn op het asfalt. Haar man probeert met een sprint de doorrijdende caddy te achterhalen. Tevergeefs. De politie jaagt nog op de bestuurder. De buurt is boos: „Het wordt tijd dat de gemeente iets doet aan deze racebaan. Er moeten kennelijk eerst doden vallen.”
    Almelo