Volledig scherm
Canisius Almelo © Lenneke Lingmont

St. Canisius

Hier kunt u alle geslaagden vinden van het St. Canisius. 

Tubbergen

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Hidde Bos, Reutum; Femke Broekman, Langeveen; Koen Gast; Chiel Grashof, Bruinehaar; Jorn Groothuis, Reutum; Marlin Haarhuis; Wessel Lansink, Mander; Mieke Morshuis, Albergen; Bart Oude Engberink, Fleringen; Matthijs Paus, Langeveen; Gerrit Schoneveld; Maureen Schreven, Reutum; Darcy Schröder, Geesteren; Zoey Snijders; Max Tassche; Wessel Ubbink, Albergen; Britt Wesselink, Vasse.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Lieke Asbreuk, Reutum; Ruud Boerrigter, Vasse; Lotte Boswerger, Albergen; Stan Bouhuis, Vasse; Marre Braakhuis, Albergen; Britt Derkink, Geesteren; Julian Domenget, Almelo; Kim Droste, Geesteren; Siem Elzinga, Haarle; Sophie Frielink, Fleringen; Femke ter Haar; Aniek Holsbrink, Geesteren; Sam Holsink, Reutum; Kenneth ter Horst, Albergen; Luke Jaarsbergen, Albergen; Mart Kempers; Lars Kreuwel; Britt Kroezen; Joost Lansink, Albergen; Jelle Linneman, Geesteren; Isabeau Nollen, Geesteren; Lex Oude Kotte, Reutum; Maaike Oude Nijhuis, Almelo; Isa Oude Wesselink, Geesteren; Sterre Oude Wesselink, Albergen; Lonne Overmeer, Geesteren; Nick Scholten; Kees Versteeg; Emma de Vries, Almelo; Dion Waaijer, Geesteren; Lisa Weber, Albergen; Tess Wesselink; Niels Wolbers.

Gemengde leerweg

Tijn Blokhuis, Geesteren; Dafne Hilberink, Geesteren; Marie-elle Holsink, Almelo; Tycho Morskieft, Fleringen; Emma Vrerink, Reutum.

Theoretische leerweg

Charèll van de Aast, Getelo (D); Famke Booijink, Vasse; Idske Bossink, Vasse; Remco Broekman, Langeveen; Maartje Engbers, Harbrinkhoek; Wout Engbers; Noortje Geuke; Nienke Goossen; Lola Grobbink, Geesteren; Kay ter Haar; Bart Haarhuis, Albergen; Demi Haarman, Manderveen; Ralf Harmelink; Mart Harmsen; Anne Hemmer, Geesteren; Lars Hofste; Lars Huiskes, Reutum; Mariecke Kamphuis, Vasse; Demi Kattenpoel Oude Heerink, Geesteren; Tom Kuipers, Geesteren; Niek Laarman, Geesteren; Luka Lammers, Ootmarsum; Koen Leemhuis; Brechtje Lenferink; Auke Leus, Geesteren; Diede Lohuis, Geesteren; Mart Lohuis, Geesteren; Ido Lübbermann; Wieke Lucas, Albergen; Emelie Meinders, Vasse; Carlijn Olde Hampsink, Reutum; Kurt Oosterik, Manderveen; Loes Oosting, Geesteren; Cas Oude Lenferink; Loes Oude Luttikhuis, Hezingen; Ruud Peddemors; Diede Pol, Vasse; Jordy Schoneveld, Albergen; Cas Schuurman, Albergen; Bjorn Stopel; Lisa Stroop; Anouk Teikotte; Jauke in 't Veld; Pim Wermelink, Geesteren; Sam Willemsen; Elma Zegger, Albergen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Tubbergen.

Almelo

Theoretische leerweg

Jop Beld, Albergen; Boris Blömer; Rachel Bollen; Geert Booijink, Vasse; Milan Booijink, Fleringen; Sanne Booijink, Albergen; Margo Borgerink, Albergen; Sophie Bouhuis; Lotte van der Bruggen, Eindhoven; Owen Christiaans; Wies Davina, Albergen; Marije Elferink, Harbrinkhoek; Chayenne Eshuis; Jesse Gasthuis; Lisa Gasthuis; Tom Grob; Daan Hek, Albergen; Maarten Hoekstra; Tjebbe Houkes, Zenderen; Annelie in 't Hout, Vriezenveen; Matthijs Jansen of Lorkeers, Tubbergen; Bart Jonker; Annelies Kamp; Else Kamphuis, Zenderen; Marlin Kamphuis, Reutum; Sander Kienhuis, Harbrinkhoek; Stef Klaassen, Albergen; Iris Klein Bleumink, Mander; Mart Koopman, Tubbergen; Vera Kottink, Geesteren; Jesper Lans, Harbrinkhoek; Jelle Lansink, Albergen; Mart Lesscher, Harbrinkhoek; Quirien van Lochem; Charlotte van Loon; Tess Lühen, Harbrinkhoek; Bram Maathuis; Colin Meijer; Christian Meinders, Geesteren; Quinten Morskieft, Albergen; Kyra Nijhof; Philip Nolten; Šejma Okanovic; Tom van Oosten; Anne Meyke Oude Mulders, Harbrinkhoek; Sjanne Peters; Isa Plegt, Langeveen; Julia de Roy van Zuydewijn; Brit Schorn; Hein Schröder, Tubbergen; Nilsa Schuttevaar, Albergen; Celine Segond von Banchet; Julia Stroot, Albergen; Rosalin Sundahl; Steven Timmer; Iris Tjonk; Robert van Tuijl; Mart Veldscholte, Geesteren; Tessa Velthof, Albergen; Tess Velthuis, Albergen; Brechtje Wildemors, Geesteren; Lysan Wildemors, Geesteren; Clarissa de Wit; Femke Wolbers, Albergen; Luca Wolbers, Albergen.

Havo

Nibras Abdallah, Tubbergen; Robér Aykaz; Britt Bakker; Mik Bakkum; Marèl ter Beek, Albergen; Jop van den Berg, Tubbergen; Bat Busscher, Harbrinkhoek; Maud Busscher, Mariaparochie; Thijs Bustin; Maud Canestri; Esmée Dekker, Manderveen; Youri Fikkert; Carmen Flokstra; Teun Gähler; Laura Geerts, Harbrinkhoek; Maarten Gerritsen; Sem Godeke, Albergen; Thijs Goossen; Bas Haarhuis, Harbrinkhoek; Bryton Hannink; Stijn Hans, Tubbergen; Noa de Heer; Bente Heppenhuis, Langeveen; Daniël Heuker; Norbert Hoekstra, Tubbergen; Nick Hofhuis, Harbrinkhoek; Sophie Holtkamp; Tess Huis in 't Veld, Albergen; Eva Hulskotte, Reutum; Denis Huskic; Mayris Hutten, Geesteren; Jonne Huusken, Harbrinkhoek; Biba Kamp; Pien Kamphuis, Tubbergen; Thijs Kampkuiper, Harbrinkhoek; Simon Kelder, Albergen; Roos Kokhuis, Albergen; Lauraine Kolmschot; Michelle Kolmschot; Rob Koopman, Tubbergen; Tess Koopmans, Albergen; Niels Kreuwel, Geesteren; Joris Kuipers, Tubbergen; Maureen Kuiphuis, Geerdijk; Rens Legtenberg, Tubbergen; Fleur Lenferink, Geesteren; Pien Lenferink, Tubbergen; Tom Lesscher; Giel Leushuis, Harbrinkhoek; Joran te Lintelo; Marin van Lochem; Jelmer Loohuis, Albergen; Dries Löwik, Harbrinkhoek; Maud Lucas, Albergen; Fabienne Meevis, Tubbergen; Isa van der Meijden; Nathalie Meijer, Geesteren; Sharèl Meijer, Zenderen; Timme Meijer, Albergen; Rosalie Mensink, Fleringen; Stan Morskieft, Reutum; Joost Nitert; Bart Oerbekke; Rosan Olde Rikkert, Harbrinkhoek; Romany Peters; Luc Pezie; Yorwin van Praet, Tubbergen; Danique Reinerink, Tubbergen; Stan Rewinkel; Chris Rikmanspoel, Tubbergen; Stijn Rikmanspoel, Zenderen; Bedo Sarkisian; Daan Scholten, Harbrinkhoek; Beau Schorren; Nick Schuurman, Geesteren; Donik Sepoyan; Arén Serkisyan; Daniël Siegmund; Babeth Slag, Geesteren; Stef Snijders, Tubbergen; Marlou Sonder, Tubbergen; Mandy Stege, Albergen; Yvar Steggink, Geesteren; Linde Talsma; Anouk Tijink, Tubbergen; Stan Timmers, Vriezenveen; Isabelle Veenstra; Jurre in 't Veld, Tubbergen; Merle Vellener; Lynn Veltmaat, Geesteren; Wenke Vlierman, Geesteren; Christy Vonk; Tim Voorhuis, Tubbergen; Anne Weber, Albergen; Mandy Weghorst, Geesteren; Anne Wesselink, Albergen; Niels Wesselink, Harbrinkhoek; Rutger Wessels, Albergen; Luuk Westerhof, Vriezenveen; Bas Westerink; Niek Wigger; Rita Youssif.

Vwo

Elisa Achterhof; Herman Alberts; Timon Ambergen, Tubbergen; Rachel Bargeman, Geesteren; Wolf Bijen; Emma Boerrigter, Tubbergen; Randy ten Brink; Stijn Dierink, Harbrinkhoek; Jasper Engelbertink; Eline Frons, Tubbergen; Frederieke Geerdink-Johannink, Vasse; Femke Gehring, Geesteren; Anna Geuke, Tubbergen; Mike Gringhuis, Geesteren; Rob Grootelaar, Geesteren; Pim Groothuis; Jarno Haagberg; Wiepie de Haan; Wouter Haarhuis; Nick Hans, Tubbergen; Pjotr Harperink, Tubbergen; Sharon Hesselink, Albergen; Sophie van Heumen, Geesteren; Sander Hofhuis, Tubbergen; Marre Hofste, Tubbergen; Britt Holsink, Reutum; Carmen Horenberg, Tubbergen; Niek Huiskes, Tubbergen; Sam Ikink, Albergen; Eline Kamphuis, Albergen; Hidde Kemperink; Steven Kok, Fleringen; Isa Kottink, Geesteren; Rogier Krom, Tubbergen; Dané Kuipers, Fleringen; Maud Lenferink, Harbrinkhoek; Sjoerd Lenferink, Tubbergen; Mike Löwik, Harbrinkhoek; Lotte Lübbermann, Tubbergen; Max van Marle; Emma Meijer, Albergen; Linde Meijerink, Albergen; Wieke Meijerink, Albergen; Candice Mensink, Tubbergen; Tim Mossel, Zenderen; Yaël Nijhuis, Albergen; Bart Oude Avenhuis, Albergen; Ilse Oude Elberink; Britt den Ouden, Tubbergen; Stefan Paus, Tubbergen; Renske Pegge, Langeveen; Lieke Perik, Geesteren; Thijs Perik, Geesteren; Britt Plegt, Langeveen; Stijn Plegt, Tubbergen; Jade Reinerink, Geesteren; Jet Reinerink, Harbrinkhoek; Tijn Rine; Bas Roelofs; Lot Roelofs, Tubbergen; Karin Scholten, Haarle; Mart Staarink, Tubbergen; Mirthe Stevelink, Tubbergen; Dewi Tenniglo; Rick Tibbe, Geesteren; Sarah in het Veld, Zenderen; Lieke van der Wal; Jan Wesselink, Geesteren; Marieke Zwetsloot, Vasse.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.