17 euro voor een flesje handgel: ‘Lachwekkend, dit schaadt je merk’
Benthuizenaar Sandra Könings moest even twee keer kijken toen ze zag wat PLUS Verheul in haar dorp rekende voor een flesje handgel. De super rekent 16,99 euro voor de desinfecterende gel (500 milliliter). ,,Ik vond de eieren en het wc-papier al duur geworden, maar dit sloeg alles.”
Könings besloot een foto van het tafereel op Facebook te zetten. ,,Dit kan toch niet?”, schreef ze. Ook de reacties zijn niet mals. ‘Absurd’ en ‘ronduit schandalig’.
Trendwatcher Könings vindt de prijs van de handgel, van het Spaanse merk S’nonas, niet meer in verhouding. ,,Dit moet je niet doen, het is lachwekkend en schaadt je merk. Het is omgerekend veertig gulden. Ik vind dit een hele fijne winkel, ze werken er heel hard en vullen de schappen al om 4 uur 's nachts, begreep ik. Ook tijdens de hamsterpiek waren veel schappen gewoon vol. Maar hier slaan ze een beetje door.”
Extra partij
PLUS Verheul laat weten dat het hier ‘om hele dure handgel gaat’. ,,Deze hebben we normaal niet, maar we konden een extra partij krijgen. De reacties? Dat valt mee. Ze worden ook wel meegenomen.”
Hoe duur de ‘Gel Sanitario’ van S’nonas precies is, is moeilijk te zeggen. Op diverse Spaanse en Portugese webshops worden de halvelitervarianten aangeboden voor prijzen tussen de vier en elf euro.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMDe wijkagent
Verwarde vrouw denkt dat de bovenburen haar afluisteren: ‘Kijk! Daar zitten zendertjes’
Alphen aan den Rijn -
groentje
Lees hier alle verhalen over onze 17-jarigen uit het Groene Hart
-
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
belastingaangifte
De aftrekposten slim verdelen: zo zet je je fiscaal partnerschap goed in
Het is weer zover: sinds 1 maart kun je de aangifte inkomstenbelasting doen over het jaar 2022. Wij helpen je op weg bij je belastingaangifte. Vandaag: hoe werkt fiscaal partnerschap? -
Deze pagina gaat verdwijnen, klik hier om het nieuws over Alphen te blijven volgen
Het AD is het nieuwsmedium in jouw stad. Om je nog lokaler nieuws te bieden, biedt het AD Groene Hart je een pagina aan met het nieuws uit de gemeente Alphen aan den Rijn én de directe omgeving.
-
Botsing op N11 zorgt voor flinke file
Een auto en een bestelbus zijn maandag op elkaar gebotst op de N11 bij Alphen. Er vielen geen gewonden, maar het ongeval zorgt wel voor verkeershinder.Alphen aan den Rijn -
-
-
Steunbetuiging met toeterende tractoren bij gevangenis waar shovelchauffeur vastzit
Om een collega een hart onder de riem te steken, hebben tientallen boeren een korte steunbetuiging gegeven bij de penitentiaire inrichting in Alphen. De actie was bedoeld als steunbetuiging aan shovelbestuurder Johan R. die daar zou verblijven. Dat bevestigt een woordvoerder van de gemeente Alphen aan den Rijn na berichten van Studio Alphen en Omroep West.Alphen aan den Rijn -
Zo duur wordt autorijden straks als nieuwe milieuplannen doorgaan
De overheid wil de overschakeling naar elektrisch rijden versneld doorvoeren door drie verschillende tarieven in te voeren bij de kilometerheffing. De eigenaar van een Kia Picanto op benzine is straks tot acht keer duurder uit, zo blijkt uit een nieuw rapport.