V.l.n.r. Levi Hogendoorn, Marcel Bosch en Rina Hampel hebben indertijd met succes gestreden tegen de komst van twee complexen voor arbeidsmigranten in Bodegraven.
Volledig scherm
V.l.n.r. Levi Hogendoorn, Marcel Bosch en Rina Hampel hebben indertijd met succes gestreden tegen de komst van twee complexen voor arbeidsmigranten in Bodegraven. © Archieffoto Frank de Roo

ChristenUnie en VVD vragen Bodegraven-Reeuwijk om opheldering over ‘achtergehouden informatie’

ChristenUnie heeft de indruk dat burgemeesters en wethouders van Bodegraven-Reeuwijk bewust informatie hebben achtergehouden over de vestiging van twee complexen voor arbeidsmigranten in Bodegraven. Dat blijkt uit schriftelijke vragen van de coalitiepartij. ChristenUnie en VVD hebben het college gevraagd opheldering te verschaffen voor de raadsvergadering van woensdag.