Bewoners uit Baarn bellen brandweer voor penetrante lucht in keuken
De brandweer is zaterdag uitgerukt voor een brand in een keuken in Baarn. Buren stonden al klaar met een brandblusser, maar het probleem bleek in het plafond te zitten.
De bewoners van de woning roken vanochtend een enorme brandlucht in de keuken. Rond 09.20 uur belden zij de brandweer. Ook bij een aantal buurtbewoners was de penetrante lucht in hun woning te ruiken. Buren schoten alvast te hulp met een brandblusser, maar het probleem bleek in het plafond te zitten.
De brandweer heeft het plafond deels open moeten breken. Kortsluiting bleek de oorzaak van de brandlucht. De brandweer is ruim een uur bezig geweest met het slopen van het plafond en het ventileren van de woning. Er vielen geen gewonden.
Bekijk onze meest bekeken nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Belasting terugkrijgen met de middelingsregeling: zo werkt het
In plaats van belasting betálen, belasting terugkrijgen. Dat kan (soms) door gebruik te maken van de middelingsregeling. Daarbij bereken je het gemiddelde inkomen van de afgelopen drie jaar en betaal je vervolgens over het gemiddelde belasting. Hoe werkt dat en wat levert het op? -
PREMIUM
Nu verhuizing Albert Heijn rond is, gaat het er eindelijk van komen: woningbouw op de Leusderweg
-
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker. -
Tijdens verkiezingen in provincie Utrecht kunt u stemmen op 19 partijen: dít zijn ze
Kiesgerechtigde inwoners van de provincie Utrecht kunnen tijdens de Provinciale Statenverkiezingen op 15 maart stemmen op maar liefst 19 partijen. -
Energierekening
Mariëlle woont in een oude boerderij: ‘Als het buiten vriest, kan het in huis 12 graden worden’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Mariëlle van der Leest - Kieboom (68) uit Reek, Noord-Brabant.
-
PREMIUM
Bloemetjes van de buurvrouw voor de jarige prinses Beatrix: ‘Ze heeft er jarenlang hard voor gewerkt’
De vlag mag uit. Prinses Beatrix, onze voormalig koningin, mag vandaag 85 kaarsjes uitblazen. Voor trouwe fans, buren en koningshuis-liefhebbers reden om een bloemetje of presentje af te geven bij het hek van haar woonhuis, kasteel Drakensteyn in Lage Vuursche. ‘Ik voel me zelf gewoon een beetje jarig.’ -
-
-
PREMIUM
Als 10-jarige keek de Molukse Mozes in Nederland zijn ogen uit: 'Er móést hier brand zijn geweest, dachten wij’
De erfenis van de voormalige kolonie Nederlands-Indië is overal aanwezig. Op straat, in huis, en in de huid van mensen om ons heen. Zo ook in Mozes Latuheru (81), wiens levensverhaal als een rode draad door de filmische documentaire Sporen van Indië loopt. ,,Ik hoop uiteindelijk dat mensen het begrijpen. Dat wij moesten, tegen wil en dank.” -
PREMIUM
Waarom er meer leefstijlcoaches dan huisartsen zijn in Amersfoort: ‘Trots op zijn in plaats van schaamte’
Niet lekker in je vel? Daar is een leefstijlcoach voor. Een paar kilo’s afvallen? Een leefstijlcoach. Slecht slapen? Precies... Het aantal ‘veranderingsdeskundigen’ neemt hand over hand toe, zo blijkt uit onderzoek. Amersfoort staat hierin met stip op één, met meer coaches dan huisartsen. Is dat een goede zaak of juist niet?
In samenwerking met indebuurt Amersfoort