Nijkerkse containers onophoudelijk doelwit van brandstichters
En weer was het vrijdagavond rond 21.00 uur raak aan de Buizerdlaan in Nijkerk. Zelfs afgesloten en geplaatst achter een hek kon er weer brand worden gesticht in de containers bij basisschool Kindcentrum Prins Willem Alexander.
Daarmee staat de teller inmiddels op acht keer. Donderdagavond was het twee keer achter elkaar raak, vorige week moest de brandweer uitrukken en ook vorige maand gebeurde dat al een paar keer.
Om het brandstichten te doen stoppen, is vanuit de gemeente besloten om de containers te verwijderen. Vrijdagavond om 23.00 uur stonden de eerste twee containers op een vrachtwagen.
Dat er sprake is van brandstichting leidt geen twijfel. Maar wie er achter zit is nog een raadsel.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Scooterrijder gewond na botsing met auto; bestuurder schuift tientallen meters over asfalt
Eemnes -
24
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie. -
Nacompetitie gaat dit weekend van start. Lees hier het overzicht van de deelnemende clubs
Voor de ene club is het een ‘toetje’, voor de andere is het de laatste kans om zich te redden: de nacompetitie. Kan IJsselmeervogels na de 6-0 nederlaag tegen Hercules voor een stunt zorgen? En drukt Hees, de ploeg in vorm, ASC Nieuwland de derde klasse in?Hooglanderveen, Amersfoort -
PREMIUM
Overal betaald parkeren? Amersfoort past na storm van kritiek plannen aan (en dit betekent het voor jou)
Het ingrijpende plan van wethouder Tyas Bijlholt (Verkeer, D66) om alle autobezitters in Amersfoort te laten betalen voor parkeren, wordt aangepast. Na felle kritiek van inwoners komt er voor sommige wijken uitstel. Maar buurten rondom het centrum van Amersfoort? Daar begint uitbreiding van betaald parkeren vanaf 2025.Amersfoort -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
Hello Freshbus kantelt op de weg na ongeluk met bestelauto in Nijkerk: bestuurder (21) gewond
Nijkerk -
-
-
PREMIUM
IJsselmeervogels degradeert, schaamte overheerst: ‘Er was in feite geen beleid’
De onvermijdelijke degradatie van IJsselmeervogels is een feit geworden. Na de 6-0 in Utrecht legde Hercules de ‘Rooien’ opnieuw op de slachtbank (0-5). ,,Een zwarte bladzijde in onze clubgeschiedenis.”Bunschoten, Spakenburg -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.