Massagewereld Soest is gevestigd in een voormalig woonhuis. Er is een eigen parkeerterrein om parkeeroverlast in de omgeving te voorkomen.
Volledig scherm
PREMIUM
Massagewereld Soest is gevestigd in een voormalig woonhuis. Er is een eigen parkeerterrein om parkeeroverlast in de omgeving te voorkomen. © Caspar Huurdeman

Vette pech voor deze erotische massagesalon: tien maanden voor niks gesloten door de burgemeester

,,Ja hoor, we zijn weer open!’’ De receptioniste van Massagewereld Soest aan de Lange Brinkweg klinkt vrolijk. Eindelijk kan ze de telefoontjes positief beantwoorden. Tien lange maanden heeft de zaak potdicht gezeten. Door toedoen van burgemeester Rob Metz. Naar nu blijkt onterecht.

  1. GGD stopt met grote prikstraten als in Amersfoort, maar hoe staat het met het aantal gevaccineerden?
    PREMIUM

    GGD stopt met grote prikstra­ten als in Amersfoort, maar hoe staat het met het aantal gevacci­neer­den?

    Het liep afgelopen maandag ineens storm bij de prikstraat in Amersfoort. Het is de laatste week dat mensen zich daar kunnen laten vaccineren. De GGD beweert dat iedereen die zich wil laten vaccineren, een kans heeft gehad en schakelt daarom over op ‘kleinschaliger vaccineren’, gericht op gemeenten en wijken waar de vaccinatiegraad achterblijft. Hoe staat het eigenlijk met de vaccinatiegraad in onze gemeenten?

In samenwerking met indebuurt Amersfoort