Gosse zoekt droomvrouw die hij op de Noordermarkt zag
Gosse Dierdorp (33) is de protagonist in een romance die nog moet beginnen: met posters is hij op zoek naar de droomvrouw die hij twee weken terug op de Noordermarkt tegenkwam.
Delen per e-mail
Soms is één blik voldoende: dat weet ook Gosse Dierdorp (33), die op zondag 15 november om het middaguur koffie haalde op de Noordermarkt. Sindsdien is hij in de ban van een kennelijk dusdanig betoverende vrouw dat hij op zoek naar haar is, en drie posters in de buurt heeft opgehangen.
“Ik was met mijn huisgenoot in gesprek. Toen ik thuiskwam, dacht ik: ik had eigenlijk moeten stoppen met praten,” zegt Dierdorp, die zichzelf op de poster omschrijft als jongen met ‘volle bos krullen' en (op dat moment) ‘squashrackets’.
Swag
De vrouw naar wie hij zoekt is een brunette, met een bruine jas, ‘mooie ogen’ en ‘veel swag’. Maar wat dat laatste betekent? Daar moet-ie zelf ook even over nadenken. “Een zekere sexy, nonchalante houding, denk ik.”
Wie denkt dat het ophangen van posters één van Dierdorps vaste versiertactieken is, heeft het overigens mis. “Dit is een unicum voor mij. En het is toch ’n gek jaar, met de horeca die gesloten is waardoor je minder mensen ontmoet. Dus ik dacht: ik doe het maar zo.”
De zoektocht heeft nog geen effect gesorteerd. Wel heeft Dierdorp tien Instagramvolgers erbij gekregen in de afgelopen week, maar daar zat helaas geen andere droomvrouw tussen. "Het gaat natuurlijk om deze vrouw."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Welke televisie past het best bij jou?
De ene tv-kijker is de andere niet: niet alleen maakt het uit waar de televisie komt te staan, ook wat zich precies op het scherm afspeelt is van belang om de juiste keuze te maken. We bekeken de interessantste tv’s per ‘type’ gebruiker. -
Nieuws Meisje (13) maakt eind aan haar leven na online verspreiding expliciete beelden
Een 13-jarig meisje uit Amsterdam-Zuidoost heeft afgelopen woensdag een einde aan haar leven gemaakt, nadat expliciete beelden van haar waren verspreid via sociale media. -
Koken & eten Krankzinnig duur dieetboek bevat 40 heel gezonde recepten
Met elke hap die je eruit zou nemen, ben je een godsvermogen kwijt. Het eerste op zoete aardappel gedrukte boek ter wereld kost een slordige 11.000 euro. Vanaf eind deze maand zijn er vijf van te koop. Twee exemplaren zijn gereserveerd voor musea. -
Demonstratie tegen kabinetsbeleid in het Westerpark
Een demonstratie tegen het kabinetsbeleid wordt zondag gehouden in het Westerpark in Amsterdam, in plaats van op het Museumplein. Ook mogen er maximaal 500 mensen deelnemen aan het protest. Dat maakt de veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland bekend. -
PREMIUM
Surinamers redden tuinders in het Westland: ‘Alsof ik weer even in de Amazone ben’
Toen tuinder Aad van der Kruk weg moest op zijn vaste stek en een nieuw bedrijf moest opstarten, besloot hij zijn kas te verhuren aan stedelingen. Zijn moestuintjes onder glas zijn populair, vooral in de Surinaamse gemeenschap. ‘Alsof ik weer even in de Amazone ben'.
-
OM wil 20 jaar voor voortvluchtige Gerel Palm
Justitie eist bij verstek 20 jaar cel voor de voortvluchtige crimineel Gerel Palm (37), voor de poging Rotterdammers Eduardo P. en Shernon B. te liquideren langs de provinciale weg bij Noordeloos. Zij raakten zwaargewond, maar hielden zich dood en overleefden. -
VIDEO / RIJ-IMPRESSIE Eindelijk weer iets te kiezen: de Citroën (ë)C4 is prettig anders
In een wereld die vooral gedomineerd wordt door rationele keuzes, moet je opvallen om een rol van betekenis te spelen. Met de nieuwe C4, die meteen ook als elektrische ëC4 beschikbaar komt, heeft Citroën die ‘kunst van het anders zijn’ weer als vanouds in de vingers. -
Vaccinatie van start in verpleeghuis Berkenstede in Diemen: ‘Niks van gemerkt’
De 60-jarige bewoner Karin Drost-Welp is dinsdagochtend als eerste gevaccineerd met het coronavaccin in verpleeghuis Berkenstede in Diemen. “Spannend, maar heel fijn dat het nu is gebeurd. En ik heb er niks van gemerkt,” zegt Drost-Welp.
In samenwerking met indebuurt Amsterdam