Leerling gooit schoonmaakmiddel in thee, docent onwel
Een minderjarige leerling van het Wellantcollege in Nieuw-West heeft deze week schoonmaakmiddel in de thee van haar kookdocent gegooid.
De docent dronk de thee, werd onwel en moest zich laten behandelen bij een huisartsenpost. Momenteel zit ze thuis, met schade aan haar tong.
Een woordvoerder van de scholengemeenschap bevestigt het incident, na berichtgeving van De Telegraaf. “De docente en de leerling kregen ruzie over het gebruik van een mobiele telefoon in de les. Daarop reageerde de leerling in een opwelling. Ze heeft er ontzettend veel spijt van en vindt het heel erg wat er is gebeurd.”
Het Wellantcollege is erg geschrokken. “Dit is een heel ernstige zaak, we zijn echt aangeslagen,” zegt de woordvoerder. “Dit mag en kan niet gebeuren.”
De school heeft direct maatregelen getroffen. De leerling wordt overgeplaatst naar een andere school. Ook komt het schoolbestuur zo snel mogelijk bij elkaar om te reconstrueren hoe dit precies heeft kunnen gebeuren, en wat het kan doen om soortgelijke voorvallen in de toekomst te voorkomen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Amsterdam wil darkstores op bedrijventerreinen: ‘Alleen toekomst wanneer dit plaatsvindt’
De gemeente Amsterdam wil in een bestemmingsplan vastleggen waar in de stad flitsbezorgers zich mogen vestigen. Dat zal niet in woonwijken gebeuren waar afgelopen tijd al diverse vestigingen werden gesloten vanwege de overlast voor omwonenden, maar wel op bedrijventerreinen, meldt de gemeente woensdag.Amsterdam -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
Nieuws
Stomerij overvallen in Amsterdam Nieuw-West
Een man heeft woensdagmiddag een stomerij overvallen aan de Derkinderenstraat in Nieuw-West. De dader is er met een geldbedrag te voet vandoor gegaan. -
43-jarige man raakt gewond bij mishandeling in Zaandam
Op de Fluitekruidweg in Zaandam heeft in de nacht van zaterdag op zondag een mishandeling plaatsgevonden. Dat meldt Noord-Hollands Dagblad.Zaandam -
Nieuws
Curator: toekomst buitenlandse winkels Scotch & Soda ook onzeker
De buitenlandse winkels van kledingketen Scotch & Soda kunnen niet zonder de failliete Nederlandse tak. Curator Jasper Berkenbosch zoekt daarom naar een bedrijf dat niet alleen de Nederlandse filialen wil overnemen, maar dat ook verder wel met de winkels over de grens, waarover nog geen bankroet is uitgesproken.
-
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
-
-
Exclusief
Intimidatie, burn-outs: fotografiemuseum Foam door falende leiding al jaren stuurloos
Fotografiemuseum Foam aan de Keizersgracht zag in twee jaar tijd drie directeuren vertrekken. Werknemers gaan ten onder aan de hoge werkdruk en fotografen missen de urgentie in exposities. Hoe een iconisch museum naar de marge wordt geduwd. -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking.
In samenwerking met indebuurt Amsterdam