Politie onderzoekt mogelijke schietpartij op Funenpark
De politie kreeg rond half 1 een melding binnen van een mogelijk schietincident op het Funenpark. Het park werd kort daarop ruim afgezet met roodwitte linten en doorzocht op kogels en hulzen. Vooralsnog is er niets aangetroffen.
Er zijn geen slachtoffers gevallen en geen verdachten aangehouden. De politie doet momenteel onderzoek op het park.
De bewoners van het park kwamen massaal naar buiten. Niemand heeft schoten horen vallen. Of het loos alarm is, is niet bekend.
Een buurvrouw zag wel rond half 1 drie mannen voorbij lopen, van wie eentje een mondkapje voor had. “Een politieman vertelde mij dat ze al weten wie de mannen zijn,” zegt ze. “Een andere buurtbewoner zag dat de drie mannen achter een andere man aan renden. Die man rende weg en vluchtte een woning in van het Funenpark. Een van de drie mannen stond even stil bij de woning, maar vrij snel vertrokken ze weer richting de Cruquiuskade.”
De politie is bezig aan een groot buurtonderzoek en gaat langs deuren voor informatie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nieuws
Speurhond vindt hard- en softdrugs en wapen in opslagbox Amsterdam-Zuidoost
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
Nieuws
Wethouder Van Buren: Amsterdam scoort goed op dienstverlening
Bellen met de gemeente of langsgaan bij de stadsloketten, het is niet de meeste geliefde activiteit van Amsterdammers. Toch constateert wethouder Van Buren tevredenheid bij veel inwoners, die gemiddeld een 8 geven. -
Man neergestoken die weigerde sigaret te geven in Amsterdam-Centrum, politie deelt beelden
De politie heeft beelden gedeeld van een steekpartij op de Leidsekade in Amsterdam-Centrum van 30 oktober vorig jaar. Een man werd toen rond 02.10 uur gestoken met een mes. De dader zou de man om een sigaret hebben gevraagd, die hij weigerde te geven. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
indebuurt.nl
Oppas Martine Maureen TikTokt over Amsterdamse gezinnen: 'Mijn eerste video ging over de inhoud van een ijskast'
-
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Vanochtend kans op overwegend bewolkt weer in Amsterdam
Het wordt vandaag geleidelijk zonniger en het blijft droog in Amsterdam. 's Middags stijgt de temperatuur tot 20 graden en is de wind matig, windkracht 4. Vanavond is het helder en koelt het af tot ongeveer 14 graden.