Vier mannen vast na mishandeling portier in Lange Leidsedwarsstraat
NieuwsNa de mishandeling van een portier voor een café in de Lange Leidsedwarsstraat in de nacht van woensdag op donderdag, heeft de politie vier mannen aangehouden.
Het slachtoffer is in het ziekenhuis behandeld aan zijn verwondingen. De verdachten zitten nog vast en worden donderdag verhoord.
De politie kreeg in de nacht van woensdag op donderdag rond 00.15 uur een melding van het incident en kon direct twee mannen van 23 jaar aanhouden voor de mishandeling. De sfeer op straat was volgens de politie erg grimmig. Een andere man werd opgepakt omdat hij een agent probeerde te mishandelen. Een vierde verdachte probeerde die aanhouding weer te voorkomen en moest vervolgens ook meekomen naar het bureau.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Internationaal zakenman ‘Tricky Dick’ hoort werkstraf eisen voor belagen advocatenkantoor
ARNHEM - Omdat hij niet blij was met het optreden van zijn advocaten, begon een 64-jarige zakenman volgens justitie het advocatenkantoor te stalken. De Amsterdammer had het gemunt op Dirkzwager, dat vestigingen heeft in Arnhem en Nijmegen. -
Dit buurland houdt verkeersboetes in op het salaris van wanbetalers
België kan onbetaalde boetes nu nog makkelijker innen door de bedragen rechtstreeks van het salaris van de overtreder in te houden, of zelfs door het voertuig van de overtreder aan de ketting te leggen. -
2
Als je bewuster wil leren eten ‘is een quick fix vaak niet mogelijk’
Veel Nederlanders willen bewuster eten. Wat kun je vandaag al doen om om dit te bereiken? Twee experts geven uitleg. -
Deuren appartementencomplex in Amsterdam-Zuid meerdere keren beschoten
De hoofdingang van een appartementencomplex in Amsterdam-Zuid is vanochtend meerdere keren beschoten. In de glazen deuren van het complex aan het Stadionplein zitten meerdere kogelgaten. -
Advocaten Nabil B. halen snoeihard uit naar OM: ‘Gaan onmenselijk om met kroongetuige’
Kroongetuige Nabil B. leefde zes jaar in permanente angst over veiligheid. Mede door de ‘totaal verziekte’ verhouding met justitie konden zijn broer, advocaat en vertrouwenspersoon worden vermoord, zeggen zijn advocaten. Het moet leiden tot een lagere straf.
-
PREMIUM
Sanderinks complotverhalen zijn ‘niet in het belang van Centric’
De omstreden zakenman Gerard Sanderink moet ook het allerlaatste aandeel van zijn ict-bedrijf Centric inleveren bij een beheerder. Dat eisten het Openbaar Ministerie en de nieuwe bestuurders van Centric vanmiddag bij de Ondernemingskamer. -
-
-
PREMIUM
Henne bezoekt juist gezonde 100-plussers voor onderzoek alzheimer: ‘Optimisme grote gemene deler’
Biochemicus Henne Holstege doet aan Amsterdam UMC onderzoek naar alzheimer. Ze kijkt daarbij vooral naar 100-plussers die nog geestelijk gezond zijn. ‘Ze hebben één grote gemene deler: het zijn allemaal optimisten.’ -
Schoonmaaktip van de week12
Met deze tips bespaar je een hoop geld en heb je ook nog eens lekker zachte handdoeken
Het huis kan eens in de zoveel tijd wel een grote beurt gebruiken. Schoonmaakexpert Marja Middeldorp helpt daarom alledaagse problemen op te lossen. Deze week: handdoeken.
In samenwerking met indebuurt Amsterdam