Australië in rouw: cricketgrootheid (46) overleden na auto-ongeluk
De voormalige Australische cricketspeler Andrew Symonds, een vedette in zijn land, is verongelukt. De 46-jarige Symonds raakte met zijn auto om nog onbekende reden van de weg nabij het stadje Townsville en ging een aantal keren over de kop. Hij overleed ter plaatse aan zijn verwondingen.
Symonds was een grootheid in de nationale Australische cricketploeg. Hij won twee keer de wereldbeker (in 2003 en 2007). Hij speelde 26 tests (internationale wedstrijden van vijf opeenvolgende dagen) en 198 andere interlands voor Australië.
Hij is de derde grote naam in het Australische cricket die dit jaar is overleden. In maart stierven Shane Warne (52) en Rod Marsh (74), allebei na een hartaanval.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met Video
Weren transgender vrouwen in vrouwenzwemmen zwengelt discussie aan: ‘Dit is walgelijk’
Zwembond Fina besloot dit weekend dat het transgender mensen gaat weren uit het vrouwenzwemmen. De bond onderzoekt momenteel of ze een open categorie kunnen oprichten als alternatief. Dat heeft tot een felle discussie geleid. -
WK Zwemmen
Arno Kamminga trekt zich terug voor halve finale 200 meter schoolslag: ‘De koek is op’
Arno Kamminga heeft zich in Boedapest teruggetrokken voor de halve finale van de 200 meter schoolslag. Hij is niet fit. -
Maaike de Waard naar WK-finale 50 meter vlinderslag, Korstanje mist eindstrijd ondank Nederlands record
Maaike de Waard heeft de finale van de 50 meter vlinderslag bereikt op de wereldkampioenschappen langebaan in Boedapest. Ze zwom de achtste tijd in de halve finales (25,75). -
18
Waarom je niet te hard moet werken voor je op vakantie gaat
Gedragspsycholoog Chantal van der Leest bekijkt onze gedragingen op de werkvloer: wie of wat bepaalt onze dagelijkse beslissingen? Vandaag: voorpret. -
Energierekening
Ruud is van de variabele contracten: ‘Met de huidige energieprijzen pakt dat wat minder uit’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ruud Koot (60) uit Amersfoort.
-
PREMIUM
Goedkoper op vakantie met een hybride die sneller laadt? Zo (on)zinnig is dat
Steeds meer plug-in hybrides hebben een CCS-laadpoort, waarmee je tussendoor sneller kunt laden en – in theorie – veel meer op stroom kunt rijden. Kun je daarmee echt brandstof (en geld) besparen door onderweg zoveel mogelijk te ‘stekkeren’? We nemen de proef op de som richting Zuid-Frankrijk. -
PGA Tour kondigt hervormingen aan in strijd tegen LIV Golf Series
-
Rugslagspecialiste Kira Toussaint trots op zesde plaats: ‘Op naar meer’
Kira Toussaint genoot van haar moment op het hoogste wereldpodium. Ze werd zesde op de 100 meter rugslag en zag dat ze inderdaad nog wat kan leren van de Noord-Amerikaanse specialisten.