Golfer Besseling blijft meedoen om titel

VideoGolfer Wil Besseling doet na de derde dag van het Alfred Dunhill Championship, een toernooi op de Europese Tour, nog altijd mee om de titel. Besseling ging in Zuid-Afrika rond in 70 slagen en dat is 2 onder par.

  1. Nederlands bokstalent Megan de Cler (19) negeert WK-boycot, bond verbreekt lidmaatschap
    PREMIUM

    Nederlands bokstalent Megan de Cler (19) negeert WK-boy­cot, bond verbreekt lidmaat­schap

    Megan de Cler is ondanks een boycot van de Nederlandse Boksbond toch naar het WK van de internationale boksbond IBA in New Delhi gereisd, om daar onder neutrale vlag mee te doen. Als gevolg is het 19-jarige bokstalent geen lid meer van de nationale bond, wat haar deelname bij toekomstige toernooien en de Olympische Spelen onmogelijk maakt. De Boksbond is tevens van mening dat De Clers deelname aan dit toernooi niet volgens de competitieregels is en vecht die deelname daarom aan.
  2. Jeffrey Herlings staat in 2023 voor nieuwe uitdagingen: ‘Eerste paar GP’s hoef ik nog niet voor zege te gaan’
    PREMIUM

    Jeffrey Herlings staat in 2023 voor nieuwe uitdagin­gen: ‘Eerste paar GP’s hoef ik nog niet voor zege te gaan’

    Een jaar lang bleef het stil rond de snelste motorcrosser ter wereld. Maar wat graag had Jeffrey Herlings zijn wereldtitel met nummer 1 voorop de motor verdedigd. 31 januari 2022 sloeg het noodlot toe: bij een lullige crash tijdens een fotoshoot ging het mis en brak hij zijn hiel. Bijna anderhalf jaar na zijn vorige wereldtitel, rijdt hij dit weekend weer zijn eerste GP in Argentinië.
    Oploo