Volledig scherm
Kenny van Weeghel (midden)staat vandaag in de finale van de 400 meter. © epa

Programma Nederlandse Paralympiërs voor vandaag

Welke Nederlandse sporters komen er vandaag in actie op de Paralympische spelen in Brazilië?

Middagprogramma
14:44 Sanne Hofman - zwemmen (v), 400 meter vrije slag S13, series    
15:00 Frank Hosmar - paardensport, dressuur, team test, grade IV 
15:00 Nederland-Iran - CP voetbal, groepsfase
15:12 Kenny van Weeghel - atletiek (m), 400 meter T54, finale        
15:34 Liesette Bruinsma - zwemmen (v), 50 meter vrije slag S11, series    
15:49 Chantalle Zijderveld - zwemmen (v), 100 meter vlinderslag S10, series    
16:00 Diede de Groot - Jordanne Whiley (GB), (derde partij op centre court, programma start 16:00 uur) - rolstoeltennis (v), enkelspel, kwartfinales        
16:03 Manon Vermarien - zwemmen (v), 100 meter vrije slag S9, series    
16:15 Nederland-China - rolstoelbasketbal (v), groepsfase

Volledig scherm
Jiske Griffioen speelt vanavond op de Paralympics in Rio. © Pro Shots

Avondprogramma
18:00 Sandra Nap, Rolf Schrama - zeilen, mixed, Skud 18, race 1 en 2    
19:00 Maikel Scheffers - Takuya Miki (Jap) (tweede partij op baan 9, programma start 19:00 uur) - rolstoeltennis (m), enkelspel, derde ronde        
19:00 Jiske Griffioen - Huimin Huang (Chn), Aniek van Koot - Zhenzhen Zhu (Chn), Marjolein Buis - Yui Kamiji (Jap) - rolstoeltennis (v), enkelspel, kwartfinales        
21:00 Maikel Scheffers/Tom Egberink - Takuya Miki/Takashi Sanada (Jap) - rolstoeltennis (m), dubbelspel, kwartfinales        
22:15 Nederland-Spanje - rolstoelbasketbal (m), groepsfase
22:30 Margriet van den Broek - atletiek (v), 1500 meter T54, eerste ronde    
22:40 Zwemmen (v), 400 meter vrije slag S13 (v), finale        
23:00 Diede de Groot/Marjolein Buis - Yui Kamiji/Miho Nijo (Jap) - rolstoeltennis (v), dubbelspel, halve finales
23:17 Zwemmen (v), 50 meter vrije slag S11 (v), finale        
23:30 Jiske Griffioen/Aniek van Koot - Lucy Shuker/Jordanne Whiley (GB) - rolstoeltennis (v), dubbelspel, halve finales
23:47 Zwemmen (v), 100 meter vlinderslag S10 (v), finale        
23:57 Kenny van Weeghel - atletiek (m), 1500 meter T54, eerste ronde    

Nachtprogramma
00:16 Zwemmen (v), 100 meter vrije slag S9 (v), finale