Utah Jazz breekt clubrecord met waanzinnige score
NBAUtah Jazz heeft in de NBA een clubrecord gevestigd. De koploper van de Western Conference zegevierde in Californië met 154-105 over Sacramento Kings. Niet eerder slaagde de club uit Salt Lake City erin zoveel punten te maken in een competitiewedstrijd.
Het landelijke record van Detroit Pistons, dat in 1983 in een krankzinnige wedstrijd, met 186-184 won van Denver Nuggets, bleef buiten bereik van Utah Jazz.
Bojan Bogdanovic was topscorer bij de Jazz met 24 punten, gevolgd door Jordan Clarkson met 23 punten. Ook Georges Niang (19 punten) en Rudy Gobert (12 punten en 10 rebounds) waren op dreef bij de bezoekers. Liefst acht spelers van Utah Jazz eindigden in het puntenklassement in de dubbele cijfers.
Phoenix Suns naar play-offs
Phoenix Suns versloeg Los Angeles Clippers met 109-101. Daarmee verzekerde de club uit Arizona zich voor de eerste keer in elf jaar van een ticket voor de play-offs. Chris Paul leverde met 28 punten een grote bijdrage aan de overwinning.
Ook Philadelphia 76ers plaatste zich voor de nacompetitie. Het thuisduel met Atlanta Hawks eindigde in een klinkende zege: 127-83. Alle vijftien spelers van de ‘Sixers’ kwamen tot scoren, met Seth Curry als beste schutter (20 punten).
Titelhouder Los Angeles Lakers verloor voor de vierde keer in de laatste vijf duels. Washington Wizards was in eigen hal met 116-107 te sterk. Russell Westbrook bracht zijn dertigste triple-double van dit seizoen op zijn naam, met 18 punten, 18 rebounds en 14 assists.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Australië in rouw: cricketgrootheid (46) overleden na auto-ongeluk
De voormalige Australische cricketspeler Andrew Symonds, een vedette in zijn land, is verongelukt. De 46-jarige Symonds raakte met zijn auto om nog onbekende reden van de weg nabij het stadje Townsville en ging een aantal keren over de kop. Hij overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
Met video
Rinus ‘Veekay’ van Kalmthout vanaf pole naar derde plek in IndyCar Alabama: ‘Mijn eigen fout’
Autocoureur Rinus van Kalmthout heeft zijn vierde podiumplek behaald in de Amerikaanse IndyCar. De 21-jarige Hoofddorper eindigde in zijn Chevrolet van Ed Carpenter Racing als derde in de Grand Prix van Alabama. Het is zijn beste resultaat van dit seizoen. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Toekomst wereldkampioen Nyck de Vries onzeker: McLaren neemt Formule E-team Mercedes over
Formule 1-renstal McLaren neemt volgend jaar deel aan het wereldkampioenschap Formule E. De Britse autoconstructeur heeft zaterdag bevestigd dat het het team van Mercedes overneemt.
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
KNGU bereidt hoger beroep voor in zaak Wevers: ‘Schoffering voor melders’
De turnbond gaat naar de commissie van beroep van het Instituut Sportrechtspraak (ISR) in de tuchtzaak tegen oud-bondstrainer Vincent Wevers. Daarnaast roept de gymnastiekunie op tot verdere professionalisering van het tuchtrecht in de sport. -
Podcast De Pacer | Bram Som over de magie van de mila en de killing zone
Bram Som is al een decennium gestopt als prof, maar zijn nationale records op de 800 meter staan nog altijd. Terwijl zijn zoon Seb op de elfde etage van de AD-redactie Pokémons vangt, praten we over de magie van de middenlangeafstanden. Hoe train je voor een 800 meter, hoe deel je de race in, wat komt er allemaal bij kijken? En: wat is de zogenoemde killing zone?