Politie rijdt in Apeldoorn gestolen auto - na flinke achtervolging - klem in Deventer
De politie heeft zaterdagavond een in Apeldoorn gestolen auto tot in Deventer moeten achtervolgen voordat deze klem gereden kon worden. De twee inzittenden zijn opgepakt.
Een getuige zag dat de auto, volgens haar een BMW, door de fietstunnel van de Rielerweg in Deventer scheurde. Tenminste één band was op dat moment kapot. Niet veel later werd de wagen op de Vriezenbeltstraat klemgereden.
Sarah Lenderink, woordvoerder van de politie, laat weten dat een 34-jarige man en een 48-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats zijn aangehouden. ‘Er was een achtervolging van een gestolen auto over de A1 vanuit Apeldoorn’, antwoordt ze op vragen via de mail.
Eerder op deze zaterdag vond ook al een achtervolging plaats in Apeldoorn. Ook bij dat incident ging het om een gestolen auto. Beide zaken staan los van elkaar, aldus Lenderink.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
‘Wakend bij jou’: Boekje over ondersteuning in de laatste levensfase wordt gepresenteerd
Juliëtte Verhagen, huisarts en kaderarts Palliatieve Zorg in Apeldoorn, neemt dinsdag het eerste exemplaar in ontvangst van het boekje Wakend bij jou. Een boekje met praktische informatie over de rol die vrijwilligers kunnen spelen in de laatste fase van het leven, afgewisseld met foto’s, gedichten en ervaringsverhalen. -
4
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
2
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
PREMIUM
Na Tinder voor orang-oetans nu Insta voor bonobo’s? Apen hebben ook emoties, zegt Evy van Berlo
Het ging als een lopend vuurtje de wereld rond: Tinder voor orang-oetans, werkt dat? Vijf jaar nadat Evy van Berlo daar onderzoek naar begon bij Apenheul promoveert de cognitief psycholoog vandaag aan de Universiteit Leiden op de belevingswereld van mensapen. ,,Instagram voor bonobo’s? Dat zou zo maar een volgende stap kunnen zijn.’’ -
PREMIUM
Vierdaagse Apeldoorn heeft keihard extra daglopers nodig: ‘We naderen een kritische grens’
Het aantal inschrijvingen voor de Cantharel Vierdaagse Apeldoorn blijft achter. Om financieel gezond te blijven is het noodzakelijk dat zich een flink aantal daglopers aanmeldt, zegt voorzitter Joop Achterkamp. Voor het eerst sinds 1954 ontbreekt de 50 kilometer op het programma.
-
PREMIUM
‘Sproeiverbod’ maakt Veluwse boeren creatief: ‘Het is aanpoten’
Wil zijn oogst door de aanhoudende droogte niet in het water vallen, dan moet Ruud Vossebeld naar eigen zeggen ‘aanpoten’. Voor de akkerbouwer uit Beemte-Broekland zijn zes hectare vol uien in gevaar door het sproeiverbod op de Veluwe. De alarmbellen rinkelen. ,,Ik kan mij geen missers veroorloven.” -
PREMIUM
‘Voor jouw ogen vermoord ik hem’ zei Apeldoornse crimineel Ronnie van H. tegen zijn ex-vriendin
‘Als hij op de bank zou zitten, dan schiet ik de hele boel overhoop. Ook al zitten de kinderen erbij, dan hebben ze maar een trauma.’ De Apeldoornse crimineel Ronnie van H. (30) dreigt ex-profbokser Peter M. (34) eind 2019 te vermoorden. Dat blijkt tijdens de rechtszaak tegen M., vandaag in de Zutphense rechtbank. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda.
In samenwerking met indebuurt Apeldoorn
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer