Ernstig gewonde bij aanrijding tussen drie auto's in Arnhem; man en vrouw uit West-Betuwe zaten bekneld
VIDEO | UPDATEARNHEM - Op de kruising van de Apeldoornseweg met de op- en afrit van de A12 is woensdagavond een ernstig ongeluk gebeurd. Drie auto’s kwamen met elkaar in botsing. De 31-jarige bestuurder van een grijze Mercedes raakte zwaargewond.
De bestuurder uit Apeldoorn moest door de brandweer uit zijn auto worden bevrijd. Een 54-jarige man en 54-jarige vrouw uit de gemeente West Betuwe zaten door de harde klap ook bekneld in een zwarte Mercedes. De bestuurster van een Fiat bleef ongedeerd.
Kort na 22.00 uur kwam de alarmmelding binnen bij de hulpdiensten. De brandweer, ambulance en traumahelikopter kwamen snel om hulp te verlenen aan de slachtoffers.
De bestuurder van een grijze Mercedes is met ernstige verwondingen naar het Radboudumc in Nijmegen gebracht. Over de aard van de verwondingen is niets bekend.
De weg was in beide richtingen lange tijd afgesloten in verband met het ongeval. Onderzoek moet uitwijzen hoe de crash heeft kunnen gebeuren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
2
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Twee Arnhemse shishalounges op de bon na controle: ‘Geen alcoholvergunning en geen beheerder aanwezig’
ARNHEM - Bij een controle van de gemeente Arnhem, energieleverancier Liander en de Omgevingsdienst Regio Arnhem (ODRA) zijn vrijdag twee shishalounges op de bon geslingerd. Dat laat de Arnhemse burgemeester Ahmed Marcouch weten. -
PREMIUMcolumn
Zijn benen en voeten staken uit de container: de klikoduiker
Vorige week was ik bij De Paasberg, de prachtig in een kuil liggende voetbalclub, ingeklemd tussen de wijken de Paasberg en de Geitenkamp. De één chique en gebouwd op een heuveltje (Paasberg), de ander volks en gelegen op wat de bewoners zelf een bult noemen (Geitenkamp). -
EINDEXAMEN
Leerlinge Alaa van 't Venster had niet veel moeite met economie. ‘Ik wil uiteindelijk tandarts worden’
ARNHEM - Cum laude of met de hakken over de sloot je middelbare schooltijd achter je laten? Van 12 tot en met 31 mei is het examentijd. Verslaggever Marlies Rothoff appt met leerlingen uit Arnhem en de Betuwe. -
update | met video
Politie maakt naam bekend van man die wordt verdacht van doden Arnhemse vrouw: ‘Gevaar voor zichzelf en zijn omgeving’
ARNHEM - De politie heeft de naam bekend gemaakt van de man die wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van een Arnhemse vrouw. Het gaat om Martijn van de Laar uit Arnhem, geboortedatum 15-3-1981.
-
PREMIUMColumn Remco Kock
Believe in more: Gatverdamme dacht ik, toen ik het las
Aan het begin van dit seizoen presenteerde Vitesse een hernieuwde visie. Deze werd samengevat in drie Engelse woorden. Believe in more. Gatverdamme, dacht ik toen ik het las, alsof ik een hap had genomen van een te zoete koek. -
5
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt?
In samenwerking met indebuurt Arnhem