Mysterieuze overgroeide auto na negen maanden eindelijk afgevoerd
Eindelijk zijn de bewoners van de Lievenshovelaan in Bergen op Zoom verlost van de zilvergrijze Peugeot 407. Maanden stond de stationwagen onaangeroerd in de straat geparkeerd. Nu er een grote steen door de voorruit is gegooid, is de auto weggetakeld.
Delen per e-mail
,,Ik ga hem missen, die Peus”, zegt bewoner Ben den Aantrekker met enig sarcasme in zijn stem. ,,Na negen maanden ga je je er toch een beetje aan hechten, nietwaar?” In werkelijkheid is hij blij dat de auto weg is.
De auto, een Peugeot 407 met Pools kenteken, is vrijdagmiddag afgevoerd op initiatief van een buitengewoon opsporingsambtenaar (boa). Dat gebeurde nadat er een grote steen door de voorruit was gegooid. Op die manier moet voorkomen worden dat de auto doelwit wordt van verdere vernielingen.
Eerder trok buurtbewoner Den Aantrekker al bij de gemeente aan de bel om de auto af te laten voeren of op zoek te gaan naar de eigenaar. Zonder resultaat. Met als gevolg dat het onkruid afgelopen zomer metershoog rond de auto groeide.
Bekijk hier al onze video's van AD Auto:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
AUTOTEST Test Citroën C3: strijd tegen de tand des tijds
Eigenzinnig design en comfort zijn van oudsher belangrijke pluspunten van de Citroën C3. Maar kan de huidige, vier jaar oude generatie de concurrentie nog wel aan? -
VRAAG & ANTWOORD ‘Mag je een geel zwaailicht op de auto zetten als je lading vervoert?’
,,Mag ik met mijn eenmanszaak een (amber-)gele zwaailamp gebruiken?”, vraagt lezer Marcel van Rossum. ,,Ik moet soms lange lading vervoeren op een aanhanger. Met het oog op de veiligheid wil ik medeweggebruikers erop wijzen dat ze moeten opletten.” -
Tesla Model 3 wordt €2.000 goedkoper
Tesla heeft zijn populaire Model 3 met €2.000 in prijs verlaagd. Alle versies profiteren van dit voordeel. De prijsverlaging zal leaserijders moeten verleiden die de fiscale bijtelling voor elektrische auto's deze maand zagen stijgen van 8 naar 12 procent. -
Vroom! Agenten onderscheppen ‘45 km/uur-BMW’ die 140 kilometer per uur kan rijden
Wijkagenten hebben donderdag in Groot-Ammers een ‘45 km/uur-BMW’ in beslag genomen. De reden? De auto bleek met speels gemak op de snelweg mee te kunnen. -
Video Geparkeerde auto verwoest door vlammen in Schijndel
SCHIJNDEL - Aan de Boschweg in Schijndel heeft donderdagnacht een brand gewoed. Een geparkeerde auto ging daarbij in vlammen op.
-
VIDEO Ruiten van geparkeerde auto gesprongen door vuurwerk in Oss, verdachte gevlucht
OSS - Op een parkeerplaats in het centrum van Oss is maandagavond een auto vernield met zwaar vuurwerk. De verdachte is weggerend. -
PREMIUM
dupe partnertoets Pascalle mag nergens meer knippen, maar op steun hoeft ze niet te rekenen
Ze had zich het jubileum wel anders voorgesteld. Pascalle Thüss uit Hengelo komt al 25 jaar bij de mensen thuis, voor een knipbeurt of haarspoelinkje. Nu zit ze thuis, duimen te draaien. Op steun vanuit een van de regelingen van het Rijk hoeft ze niet te rekenen. De partnertoets nekt haar. -
PREMIUM
1,5 meter afstand bewaren? Deze slimme blauwe lijn loopt met je mee
Je loopt een drukke ruimte binnen. Zeg, een stationshal of een beurs. Wanneer een andere bezoeker nadert, verschijnt er plotseling een blauwe streep op de vloer. Komt die persoon binnen de 1,5 meter afstand, dan komen er kronkels in de lijn. Als de afstand weer 1,5 meter is, trekt de lijn recht. Kunstenaar Jólan van der Wiel ontwikkelde het idee met Nick Verstand. In innovatiecentrum Civon in Ulft is inmiddels een werkende versie van het ‘smart distancing system’ te zien.