Minister Plasterk van Binnenlandse Zaken en hoofd van de AIVD Rob Bertholee presenteren het jaarverslag 2012 van de inlichtingendienst.
Volledig scherm
Minister Plasterk van Binnenlandse Zaken en hoofd van de AIVD Rob Bertholee presenteren het jaarverslag 2012 van de inlichtingendienst. © Nederlandse Freelancers

AIVD meldde onderzoek naar politici niet

De geheime dienst AIVD heeft tot twee maal toe onderzoek gedaan naar een politicus met bijvoorbeeld telefoontaps en die daar achteraf ten onrechte niet van op de hoogte gesteld. Dat staat in een rapport van de toezichthouder voor de inlichtingendiensten CTIVD.

  1. 
Nieuwe trend in restaurant-land: kom maar binnen zonder reservering
    Koken & Eten
    22

    Nieuwe trend in restaurant-land: kom maar binnen zonder reserve­ring

    Op een gemiddelde vrijdag of zaterdag zitten alle restaurants vol. Reserveren is een must bij de betere restaurants en dus zit er weinig anders op dan naar de supermarkt lopen of een broodje hamburger halen bij de gele M. Of toch niet? Foodtrendwatcher Gijsbregt Brouwer ziet in het buitenland én ook in Nederland een nieuwe trend: walk-ins only. Dat is Engels voor: kom maar aanwaaien, hier hoef je niet te reserveren.