Hugo Borst, Suse van Kleef en de zaak tegen Marco Kroon in de Ochtend Show to go
Ochtendshow to go25 november is onder andere Hugo Borst te gast in de Ochtend Show to go. De show wordt gepresenteerd door Manuel Venderbos en is vanaf 7:30u live te zien in onze app en op deze site.
Hugo Borst is in de studio en we praten met hem over de profclubs die actie hebben gevoerd tegen racisme afgelopen weekend. En hoe presteren Ajax-PSV en Feyenoord na een week vol interlandvoetbal?
Één van de bestuurders van de vrachtwagen waarin 39 Vietnamese vluchtelingen omkwamen, staat vandaag voor de rechter in Londen. Suse van Kleef, correspondent Verenigd Koninkrijk, vertelt ons alles over deze zaak en wat we kunnen verwachten.
Marco Kroon, de drager van de Willems-Orde moet morgen voor de militaire rechter verschijnen omdat hij eerder dit jaar tijdens Carnaval een agent een kopstoot zou hebben gegeven.
Een Haagse miljonair is afgelopen zomer door een prostituee en drie mannen gechanteerd. Morgen komt de zaak voor de rechter.
Actiegroep Farmers Defence Force komt morgen weer in actie. Ze roepen boeren op om morgen actie te voeren langs de opritten van snelwegen.
In het kader van Orange the World, een internationale actie tegen geweld tegen vrouwen, worden morgen overal ter wereld belangrijke gebouwen in het oranje verlicht.
Bekijk hieronder de laatste fragmenten uit de show:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM106
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
de zaak x
Lubertus slikte de verkeerde pil, en dat had een fatale afloop
Een pilletje, een snuifje: drugsgebruik lijkt bijna normaal geworden. Maar het gebruik gaat niet altijd goed. Zo slikte Lubertus de verkeerde pil. Met een fatale afloop.Bunschoten -
Chauffeur Britse koeltruck onderdeel van ‘wereldwijde ring van mensensmokkelaars’
De chauffeur van de koeltruck waarin vorige maand 39 Vietnamezen dood werden aangetroffen, verschijnt morgen in Londen voor de rechter. De 25-jarige Maurice Robinson uit Noord-Ierland krijgt 39 gevallen van doodslag ten laste gelegd. -
PREMIUM
‘Zijn bed stond in de muizenkeutels’; familie haalt stiefzoon weg bij zorgboerderij
Twee bewoners van een zorgboerderij in Zeeland vinden hun woonsituatie zó slecht en ongezond, dat ze halsoverkop zijn vertrokken. ,,Mama, wil je me helpen?”Wolphaartsdijk -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
PREMIUMRacisme in Bulgarije
‘We dachten dat dit iets van vroeger was’
-
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Marco Kroon staat maandag terecht voor de rechter in Arnhem; gaf hij een kopstoot of was de hoofdbeweging anders bedoeld?
DEN BOSCH - Oud-commando Marco Kroon staat maandag 25 november in Arnhem voor de militaire kamer terecht voor mishandeling van een politieagent, belediging en schennis van de eerbaarheid. Dat zou zijn gebeurd op 3 maart op de Bossche Parade.