Q Music DJ Stephan Bouwman over de Grammy Awards in De Ochtend Show to go
Maandag 27 januari zijn Q Music DJ Stephan Bouwman en Chris van Mersbergen te gast in De Ochtend Show to go. De show wordt gepresenteerd door Manuel Venderbos en is vanaf 7.30u live te zien in onze app en op deze site.
De crème de la crème van de muziekwereld komt maandagnacht bijeen voor de jaarlijkse uitreiking van de Grammy Awards.
Eind deze week is het dan eindelijk zover: Engeland stapt definitief uit de EU. Een historische gebeurtenis die de levens van miljoenen mensen raakt aan beide kanten van de Noordzee.
Het Rijksinstituut van Volksgezondheid en Milieu (RIVM) brengt maandag een advies uit aan het ministerie van Volksgezondheid over het Coronavirus. Op basis van dit advies wordt bepaald of Nederland extra maatregelen moet treffen.
Morgen doet de rechtbank uitspraak in de zaak tegen Kevin K. uit Gorinchem. Volgens justitie is de 26-jarige man de spin in het web in een groot kinderpornonetwerk en was hij beheerder van enkele chatboxen.
Daarnaast praten we met Maarten van der Weijden die vrijdag zijn poging om het wereldrecord 24 uur zwemmen te verbreken heeft moeten staken. De olympisch kampioen kwam na ruim 18 uur zwemmen het water uit.
Morgen wordt er stilgestaan bij de 75-jarige bevrijding van het voormalige concentratie- en vernietigingskamp Auschwitz-Birkenau. De hoofdrol is voor ruim tweehonderd overlevenden.
Bekijk hieronder de laatste fragmenten uit de show:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met video
Twee Poolse vissers vermist, één gewond door ongeval met bootje op de Maas
Heijen -
Kun je dat contract van die gehaaide telefonische verkoper nog ongedaan maken?
‘Nee’ zeggen tegen een getrainde, telefonische verkoper is niet altijd makkelijk. Zeker niet als een energiebedrijf dolgraag een contract met je wil afsluiten. In deze rubriek legt Consumentenbond-redacteur en onderzoeker Marco van ’t Woudt je rechten als consument uit. Deze week: er is je een contract aangepraat, wat nu? -
PREMIUM1
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.” -
Veiligheidsdienst: ‘Kans op terroristische aanslag in Nederland toegenomen door verscheuren koran’
De kans op een terroristische aanslag in Nederland is de afgelopen maanden toegenomen. Terreurgroep ISIS heeft Nederland weer in het vizier na het verscheuren van korans door anti-islamactivist Edwin Wagensveld van Pegida. -
Consumentenbond: basisboodschappen in half jaar 15 procent duurder
De prijzen voor basisboodschappen als rijst, groenten en brood zijn in een half jaar tijd met 15 procent gestegen. Dat meldt de Consumentenbond op basis van een inventarisatie bij veertien supermarktketens. Wel merkt de Consumentenbond dat de prijsstijging afvlakt.
-
PREMIUM34
Niet alleen in de Biblebelt, maar ook in deze stad zijn veel grote gezinnen te vinden
Rotterdam, Krimpen aan den IJssel, Krimpenerwaard -
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
UPDATE
Wie is er ontvoerd in Spanbroek? Anderhalve dag later weet politie het nog steeds niet
Hoewel twee mannen zijn aangehouden voor mogelijke betrokkenheid, is de politie zaterdagavond nog steeds op zoek naar de man die vrijdagmiddag mogelijk is ontvoerd vanuit Spanbroek. Wie hij is en waar hij is, is nog onduidelijk, aldus een woordvoerder van de politie zaterdag aan het einde van de dag.Spanbroek