Vermiste Nederlander Thailand weer terecht en maakt het goed
UpdateDennis Wielaard, de 45-jarige Nederlander die vermist was in Thailand, is weer terecht. Hij maakt het goed, meldt zijn vader vanuit Marbella. De familie had alarm geslagen, omdat de man maandag niet volgens planning terugkeerde van zijn vakantie.
Delen per e-mail
,,Vanochtend hebben wij heel kort contact met hem gehad en we zijn vooral opgelucht dat hij leeft en gezond is,” vertelt vader Hans Wielaard. ,,We weten inmiddels dat hij vrijwillig heeft gekozen om daar te blijven, maar voor ons is alles ook nog één groot vraagteken.”
Zo weten de ouders van Dennis alleen dat hij gezond is en dat hij terug zal keren naar Nederland. Wanneer dat het geval is, is nog steeds onbekend. ,,Hij heeft inmiddels een Thais telefoonnummer, maar de communicatie verliep erg moeizaam. Natuurlijk hopen we nog op een uitleg, maar voor nu zijn we vooral blij dat hij leeft.”
Hij en zijn vrouw bedankten via Facebook iedereen die had uitgekeken naar hun zoon. Een Thaise fotograaf twitterde een foto waarop de man in de bekende badplaats Pattaya poseerde met agenten van de immigratiedienst en de toeristenpolitie.
Wielaard was richting Thailand vertrokken zonder zijn familie hiervan op de hoogte te stellen. Alleen zijn vriendin en werkgever wisten van zijn vakantieplannen. Afgelopen maandag had zijn vriendin voor het laatst contact met hem, waardoor de zorgen over het welzijn van Wielaard toenamen.
Verder in het nieuws
-
PREMIUM
Vergiftigd schippersechtpaar belde eerder dokter: 'die hield het op een buikgriep’
De toestand van het schippersechtpaar dat woensdag in Nieuwegein van boord werd gehaald omdat ze urenlang hadden blootgestaan aan giftige dampen, is nog steeds zeer ernstig. ,,We maken ons grote zorgen over hoe dit moet aflopen’’, meldt binnenvaartschipper Wim de Waardt vanuit het UMC in Utrecht. -
PREMIUM
Adoptiekind Yinn: We vieren mijn aankomstdag elk jaar op Yinn-dag
Laat adoptiekinderen met de pot mee-eten, dan voelen ze zich het snelst thuis, was lange tijd het idee. Inmiddels wordt daar anders over gedacht. Femmie Juffer, zelf moeder van twee aangenomen kinderen, miste goede tips en adviezen en schreef daarom zelf een boek. -
PREMIUM
2,5 ton voor zieke Shymo (19), maar tóch geen behandeling in Amerika
Shymo Korver (19) uit Westzaan haalde bijna 2,5 ton op voor een kankerbehandeling in Amerika, maar de reis ging niet door. Nu wordt ze behandeld in Nederland. ,,In mijn droom stap ik uit mijn rolstoel en ren rondjes door de kamer.” -
PREMIUM
Zestien basisscholen week lang dicht: ‘Het is crisis, de minister begrijpt het niet’
Ruim vijfduizend Amsterdamse kinderen krijgen volgende week geen les. De Stichting Openbaar Basisonderwijs Westelijke Tuinsteden houdt de deuren van zestien basisscholen dicht om in alle rust na te denken over hoe ze het lerarentekort het hoofd kunnen bieden. Met 25 vacatures, klassen die dit schooljaar nog geen vaste leerkracht hebben gehad en twee scholen die op wankelen staan móet het anders. -
PREMIUM
Voor jou getest Als de muis in huis is...dit zijn de beste muizenvallen
Trek je ’s ochtends een keukenlade open, liggen er van die zwarte keutels in! Muizen in huis, hygiënisch is het niet. Hoe vang je ze het best, of hoe voorkom je dat ze überhaupt je huis binnendringen?
-
PREMIUM
Mijn ex heeft mij in een houdgreep nu hij mij en de kinderen thuis laat wonen
Wijsheid komt met de jaren. Omdat acteur Joost Prinsen (77) een eind op weg is, beantwoordt hij uw vragen. -
PREMIUM
Amalia 16 jaar! Waarom zien en horen we zo weinig van haar?
Ze hockeyt, zingt en gaat naar Parkpop zoals zoveel meisjes van 16. Maar het aanstaande koningschap is allesbepalend in het leven van prinses Amalia. ,,Er komt een moment waarop ze denkt: welke vrijheid heb ik nog?’’ -
PREMIUM
Bijklussend Kamerlid mag tienduizenden euro’s extra verdienen
Na de ophef over het wachtgeld van Klaas Dijkhoff doemt de vraag op: wat verdient een Tweede Kamerlid eigenlijk? Onze parlementariërs mogen flink bijklussen.