31-jarige verdachte aangehouden voor diefstal van negen Range Rovers, die hij in Zundert stalde
ZUNDERT/ANTWERPEN - De Federale Gerechtelijke Politie in België kon dinsdag een 31-jarige man uitleveren. Hij wordt verdacht van de diefstal van negen luxewagens, die hij vervolgens naar Zundert vervoerde. Dat gebeurde tussen eind 2021 en begin 2022 in Antwerpen.
Eind 2021 en begin 2022 werden in de provincie Antwerpen negen voertuigen van het type Range Rover Sport gestolen. Dat gebeurde meestal met een valse sleutel via technologische manipulatie. De voertuigen werden ‘s nachts bij de slachtoffers op de oprit gestolen. Het gaat om diefstallen in het Belgische Antwerpen, Brecht, Edegem, Mortsel en Hoogstraten.
Uit het onderzoek van FGP blijkt dat de luxewagens onmiddellijk na de diefstal naar Zundert werden verplaatst. ,,Begin dit jaar werden verschillende Europese onderzoeksbevelen uitgevoerd. Daarbij arresteerde de politie verschillende verdachten en werd ook materiaal om de voertuigen te stelen aangetroffen”, klinkt het bij het parket.
Op dinsdag 21 juni werd de 31-jarige verdachte uitgeleverd aan België. De onderzoeksrechter plaatste de man dezelfde dag onder aanhoudingsmandaat voor zware diefstal en criminele organisatie. ,,Hij zal maandagmiddag voor de raadkamer verschijnen. Het gerechtelijk onderzoek wordt verdergezet.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vraag het ons
Deze groenten kunnen je darmen in de war brengen
Ons panel van deskundigen beantwoordt al je persoonlijke vragen. Over lijf en leden, hart en ziel. Ook een vraag? Mail naar zo@dpgmedia.nl. Deze keer beantwoordt onze expert voedingsdeskundige Karine Hoenderdos de vraag: kunnen groenten je darmen irriteren? -
MET VIDEO
Jonge fietser ontkomt aan botsing met trein, treinen rijden weer tussen Breda en Tilburg
BREDA/TILBURG - Een fietser is zondagavond lichtgewond geraakt bij de spoorwegovergang aan de Spoorlaan Zuid in Rijen. De jongeman wilde vermoedelijk het spoor oversteken terwijl de spoorbomen al naar beneden waren. Hij kon nog net wegspringen. -
PREMIUMaan de slag
In het holst van de nacht loopt verslaggever Danique mee met beveiliger Eddy: ‘Hoe hou je dit vol?’
Het personeelstekort in Nederland loopt de spuigaten uit. De ene na de andere vacature verschijnt online. Verslaggever Danique de Breet loopt deze zomer mee, daar waar de nood het hoogst is. Vandaag in aflevering 5: beveiligers. -
PREMIUM
Breda staat wilde protestactie boeren tijdens Parkies toe: ‘Ze stonden netjes geparkeerd’
BREDA – Op zichtbare plekken in de binnenstad van Breda protesteerde een vijftal boeren afgelopen tijd tegen de stikstofplannen van het kabinet. Onder meer op muziekfestival Brand Parkies, waar ze afgelopen dinsdag groente en fruit uitdeelden. -
PREMIUM
Vervanging wieken Ulvenhoutse molen mogelijk later door stijgende materiaalkosten
ULVENHOUT - Het plan was de wieken van de molen in Ulvenhout in 2023 te vervangen, maar of dat nog lukt is maar de vraag. Door de enorm gestegen staal- en houtprijzen is de oorspronkelijke offerte geen reëel uitgangspunt meer, zegt Peter van der Westerlaken, voorzitter van Stichting Molen De Korenbloem.
-
PREMIUMTIPS
Help! De planten hangen slap en zijn bijna dood: met deze eenvoudige tips kun je ze redden
Natuurlijk wil je de planten van de buren verzorgen. Maar nu ze bijna terug zijn, ziet hun urban jungle eruit als een savanne, hangen de ooit zo energieke kamerplanten er lusteloos bij en is het gras bij de buren allesbehalve groen. Help?! Hoe red je hun planten? -
PREMIUM
Verhuizing van vrienden mondt uit in zwaar dreigement
BREDA – Even helpen met een verhuizing van vrienden mondde uit in een zware ruzie, waarna een 37-jarige man uit Roosendaal werd beschuldigd van stalking en een poging tot afpersing. -
Streefbedrag voor ‘mooiste afscheid’ van Fenna (9) die op Franse camping verdronk gehaald
In een dag tijd is het streefbedrag van een inzamelingsactie gehaald voor de Bredase Fenna (9) die in een Frans zwembad omkwam. Sinds de eerste donatie donderdagochtend is er 20.000 euro opgehaald voor ‘het mooiste afscheid dat ze maar kan krijgen’.
In samenwerking met indebuurt Breda