Impressie van de nieuwbouw (fase 1) op het terrein van Backer en Rueb in de Bredase wijk Belcrum. Bovenop het te verbouwen kantoor van de vroegere machinefabriek komt een zwevende opbouw met appartementen.
Volledig scherm
PREMIUM
Impressie van de nieuwbouw (fase 1) op het terrein van Backer en Rueb in de Bredase wijk Belcrum. Bovenop het te verbouwen kantoor van de vroegere machinefabriek komt een zwevende opbouw met appartementen. © Defesche Van den Putte Architectuur en Stedenbouw BV

Drukke inloop Backer en Rueb (500 woningen): Amvest pakt uit met zwevend dakcomplex

BREDA - Het is misschien wel het meest tot de verbeelding sprekende bouwplan in Breda: Backer en Rueb met 500 woningen aan de Belcrumhaven. Dat bleek maandag wel bij de eerste presentatie van de nieuwbouw en inrichting van de locatie. De gemeente en ontwikkelaar Amvest hielden een inloop bij proeflokaal Brack dat tijdelijk onderdak heeft in een hal van de vroegere machinefabriek.