Emma Heesters staat zaterdagavond op het programma tijdens het openingsweekend van de nieuwe Markt in Prinsenbeek.
Volledig scherm
Emma Heesters staat zaterdagavond op het programma tijdens het openingsweekend van de nieuwe Markt in Prinsenbeek. © Brunopress

Openingsfeest Beekse Markt gaat eindelijk door, met onder meer Emma Heesters en Corry Konings

PRINSENBEEK - Rolf Sanchez is er niet bij, maar met Emma Heesters heeft de Stichting Opening Markt Prinsenbeek een prima vervanger gevonden voor het zaterdagavondprogramma. Na drie keer uitstellen kunnen de Bekenaren in het weekend van 22, 23 en 24 oktober eindelijk hun feestje vieren op de vernieuwde Markt.

  1. Monique Bullens geeft een workshop mindfullness voor kinderen op zoek naar de relaxknop

    Monique Bullens geeft een workshop mindfull­ness voor kinderen op zoek naar de relaxknop

    OOSTERHOUT - Je kunt een speld horen vallen. Monique Bullens loopt voetje voor voetje om de negen kinderen heen. Zij zitten op hun matje, de ogen gesloten. Ze geeft een subtiel tikje op de schaal die ze vast heeft. Gonggg, klinkt het door de kerk van het Sint Catharinadal. Allen wijzen naar Bullens, naar waar het geluid vandaan komt. Tevreden met deze eerste oefening gaat zij weer tussen hen inzitten. ,,Vertel eens. Wat voelden jullie tijdens deze oefening? En hoe was die stilte voor jullie?”
    Oosterhout

In samenwerking met indebuurt Breda