De ct-scan op de nieuwe spoedeisende hulp van Amphia Molengracht. Verschillende behandelruimtes zijn aan elkaar geschakeld zodat patiënten makkelijker verplaatst kunnen worden. Op de foto röntgenlaboranten Marion Martin (links) en Christel Vriends.
Volledig scherm
PREMIUM
De ct-scan op de nieuwe spoedeisende hulp van Amphia Molengracht. Verschillende behandelruimtes zijn aan elkaar geschakeld zodat patiënten makkelijker verplaatst kunnen worden. Op de foto röntgenlaboranten Marion Martin (links) en Christel Vriends. © Pix4Profs/Joyce van Belkom

Spoedeisende hulp in een gloednieuw jasje: ‘Dit is de kers op de taart’

Het is een van de drukstbezochte afdelingen spoedeisende hulp van Nederland. Jaarlijks komen rond de 34.000 mensen er terecht. Vanaf vandaag is de Bredase SEH volledig geconcentreerd in de Amphia-nieuwbouw aan de Molengracht.

In samenwerking met indebuurt Breda