Oekraïense brandweerlieden vechten tegen het vuur op een hoog flatgebouw dat werd getroffen door beschietingen in Kiev.
Volledig scherm
PREMIUM
Oekraïense brandweerlieden vechten tegen het vuur op een hoog flatgebouw dat werd getroffen door beschietingen in Kiev. © EPA

Oekraïners zijn klaar voor de strijd: ‘Als er gevechten komen, gaan we ervoor’

REPORTAGEOnze verslaggever Joost Bosman nam met velen de trein van Kiev naar het veiliger geachte Liviv. Dit is zijn verhaal.

  1. Ajaccio-aanhangers vallen Marseille-fan (8) met terminale kanker aan en verbranden zijn shirt

    Ajac­cio-aanhangers vallen Marseille-fan (8) met terminale kanker aan en verbranden zijn shirt

    De Franse voetbalwedstrijd van AC Ajaccio tegen Olympique Marseille werd zaterdag overschaduwd door een incident op de tribune. Aanhangers van de Corsicaanse club vielen de 8-jarige Marseille-fan Kenzo, die een terminale hersentumor heeft, aan en verbrandden zijn shirt. De thuisclub heeft het ‘betreurenswaardige’ incident sterk veroordeeld. De Franse president Macron noemt het ‘onaanvaardbaar’.