Vermiste Amerikaanse student (22) mogelijk na 45 jaar dood gevonden, moeder stierf eerder dit jaar
Kyle Clinkscales (22) werd het laatst gezien in de nacht van 27 januari 1976 toen hij met zijn Ford op weg was naar de universiteitscampus in de staat Alabama. Maar daar kwam hij nooit aan. Meer dan 45 jaar lang was er geen enkel bruikbaar spoor van hem. Tot nu.
Afgelopen dinsdag belde iemand naar de hulpdiensten om te melden dat hij een auto had zien liggen in een kreek. Toen de autoriteiten arriveerden, zagen ze het gedeeltelijk gezonken voertuig, dat volgens sheriff James Woodruff zichtbaar was vanaf de tweebaansweg die over de kreek loopt.
In de Ford trof de politie de portemonnee en identiteitskaart van de vermiste student aan, en vermoedelijk ook menselijke resten. ,,We denken alleszins dat het om menselijke resten gaat, de botten worden nog verder onderzocht”, verklaarde Woodruff op een persconferentie na de vondst.
Honderden aanwijzingen
,,45 jaar lang hebben we naar Kyle en zijn auto gezocht. We hebben honderden aanwijzingen gevolgd en er is nooit echt iets wezenlijks uit die aanwijzingen voortgekomen”, zei Woodruff. Hij zei dat ze in meren hebben gezocht en talloze zoekacties hebben uitgevoerd in de hoop Clinkscales te vinden.
De auto bevond zich ongeveer op 5 kilometer van wat zijn normale route naar de campus van de Auburn-universiteit zou zijn geweest. Het is niet bekend of dat specifieke gebied doorzocht is geweest vlak na de vermissing van de jongeman.
Tekst gaat verder onder deze foto
Woodruff zei te hopen dat uiteindelijk ook een doodsoorzaak kan worden vastgesteld, ‘maar we zullen het misschien nooit weten’. ,,Alleen al het feit dat we hem - hopelijk - hebben gevonden, net als het voertuig, geeft ons een gevoel van opluchting”, verklaarde de sheriff.
De moeder van Clinkscales is eerder dit jaar gestorven. De vrouw is altijd blijven hopen dat haar zoon op een dag naar huis zou komen. Zijn vader stierf in 2007, onthulde Woodruff. Clinkscales was enig kind.
Bekijk onze meest bekeken nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dit gebeurde er vannacht
Poetin ontslaat topadmiraal, nieuwe beelden van executies in Boetsja
Kennelijk ontevreden over het verloop van de invasie in Oekraïne heeft de Russische president Vladimir Poetin weer een aantal hoge militairen aan de dijk gezet. -
61
Britse studie: ‘Mopshonden lijden hun hele leven, koop ze niet meer’
Mopshonden missen veel basisfuncties van een normale hond. Ze lijden een heel leven lang, blijkt uit een nieuwe Britse studie onder meer dan 16.000 mopshonden. -
PREMIUM
Belgische ex-piloot (45) sterft week voor bruiloft, verloofde (44) opgepakt
In België is een 45-jarige ex-piloot vermoedelijk door een misdrijf om het leven gekomen. Zijn verloofde, met wie hij volgende week zou trouwen, is opgepakt. Buurtbewoners in het Belgische Lummen reageren geschokt. ,,Hij deed heel hard zijn best om er hier een toffe buurt van te maken.” -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen.
-
Vermist meisje (12) uit Enschede weer terecht
ENSCHEDE - De politie riep dinsdagavond op om uit te kijken naar een 12-jarig meisje uit Enschede. Ze was sinds dinsdagmiddag vermist. Inmiddels is ze in weer terecht. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Chinees koppel na 14 jaar herenigd met zoon, ontvoerd vanwege eenkindpolitiek
Een koppel uit het zuiden van China is na veertien jaar herenigd met hun zoon. De 18-jarige jongen, Sun Zhuo, werd in 2007 op vierjarige leeftijd ontvoerd in de Chinese stad Shenzhen. Zijn ouders bleven altijd hopen dat ze hun zoon zouden terugvinden.