Voormalig kindster (19) na vermissing levenloos gevonden
VIDEOActeur Matthew Mindler, vooral bekend van de film ‘Our Idiot Brother’ (2011), is op 19-jarige leeftijd overleden. De voormalige Amerikaanse kindster was al enkele dagen vermist. Zijn levenloze lichaam is zaterdag aangetroffen. Een doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
Mindler werd sinds donderdag gezocht omdat hij niet meer op de campus van de Millersville University campus in Pennsylvania was verschenen en zijn familie hem niet kon bereiken. De acteur werd vlakbij de campus gevonden, laat de universiteit weten aan Amerikaanse media.
De grootste rol van Mindler was in de komedie ‘Our Idiot Brother’, waarin Paul Rudd de hoofdrol speelde. Zijn laatste rol was in de tv-film ‘Chad: An American Boy’ uit 2016.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Paul McCartney openhartig over periode na The Beatles: ‘Wist niet wat ik met mezelf aanmoest’
Paul McCartney (80) vertelt openhartig over het leven na The Beatles. De Britse muzikant maakte deel uit van de iconische band met John Lennon, George Harrison en Ringo Starr. In 1970 ging de groep uit elkaar. McCartney waagde zich vervolgens aan een succesvolle solocarrière. ,,Iets nieuws proberen was echt riskant.” -
PREMIUM
Inflatie in Argentinië komt boven de 100 procent: ‘Appels en kiwi’s eet ik niet meer, te duur’
Waar Nederlanders mopperen over de inflatie, hebben de Argentijnen het vele malen zwaarder. Het land kent een inflatie van 102,5 procent. Het is niet meer bij te benen voor de Argentijnen en een uitweg ontbreekt. Hele generaties weten inmiddels niet beter. ,,Onze droom wordt ons keihard afgenomen.’’ -
Nederlands zeilschip met 14 tieners aan boord strandt in Noorwegen
Voor de kust van Noorwegen is het Nederlandse zeilschip Noorderlicht met aan boord Nederlandse scholieren aan de grond gelopen. Dat meldt de Noorse politie. Het schip had 26 mensen aan boord, onder wie de 14 scholieren van 14 tot 17 jaar oud. Niemand raakte gewond. -
PREMIUMTurkije en Syrië
Momenten van geluk tussen de puinhopen van de aardbeving: ‘Lach van de jarige job is onbetaalbaar’
-
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa.
-
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
-
-
Aanklager van Trump met dood bedreigd via poederbrief: ‘Alvin, ik ga je vermoorden’
De New Yorkse aanklager Alvin Bragg die een onderzoek leidt naar de Amerikaanse ex-president Donald Trump, is met de dood bedreigd. In het gebouw met het kantoor van Bragg is een envelop afgeleverd met een kaart met daarop de tekst: ‘Alvin, ik ga je vermoorden’. In de envelop zat ook een wit poeder, maar dat bleek onschadelijk, melden Amerikaanse media. -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking.