Volledig scherm
© REUTERS

Alle uitslagen en het programma van de EK-kwalificatie

Tussenstanden en uitslagenWie denkt dat het voetbalseizoen erop zit, komt komende week bedrogen uit. De clubcompetities zitten erop, leve het interlandvoetbal. Nations League, EK-kwalificatie en een rits oefeninterlands. In dit artikel alle uitslagen en het programma.

Uitslagen Nations League

Halve finales
5 juni:  Portugal - Zwitserland 3-1
6 juni: Nederland - Engeland 3-1

• Derde plaats, 9 juni: Zwitserland - Engeland 0-0 (Engeland wns.)
• Finale, 9 juni, 20.45 uur: Portugal - Nederland 1-0

Volledig scherm
Zilver voor Oranje. © BSR Agency

Uitslagen dinsdag:

Groep C:
Wit-Rusland - Noord-Ierland 0-1
Duitsland - Estland 8-0

Groep E:
Hongarije - Wales 1-0

Groep H:
Albanië - Moldavië 2-0
Andorra - Frankrijk 0-4
IJsland - Turkije 2-1

Groep I:
België - Schotland 3-0
Rusland - Cyprus 1-0

Groep J:
Griekenland - Armenië 2-3
Italië - Bosnië-Herzegovina 2-1
Liechtenstein - Finland 0-2

EK-kwalificatie

Groep A:
Tsjechië - Bulgarije 2-1
Montenegro - Kosovo 1-1

Bulgarije - Kosovo 2-3
Tsjechië - Montenegro 3-0

Groep B:
Litouwen - Luxemburg 1-1
Oekraïne - Servië 5-0

Servië - Litouwen 4-1
Oekraïne - Luxemburg 1-0

Volledig scherm
Josh Magennis heeft gescoord voor Noord-Ierland in Estland. © EPA

Groep C:
Estland - Noord-Ierland 1-2
Wit-Rusland - Duitsland 0-2

Wit-Rusland - Noord-Ierland 0-1
Duitsland - Estland 8-0

Stand
1. Noord-Ierland 4-12 (7-2)
2. Duitsland 3-9 (13-2)
3. Nederland 2-3 (6-3)
4. Estland 3-0 (1-12)
5. Wit-Rusland 4-0 (1-9)

Groep D:
Georgië - Gibraltar 3-0
Denemarken - Ierland 1-1

Ierland - Gibraltar 2-0
Denemarken - Georgië 4-1

Groep E:
Kroatië - Wales 2-1
Azerbeidzjan - Hongarije 1-3

Azerbeidzjan - Slowakije 1-5
Hongarije - Wales 1-0

Groep F:
Noorwegen - Roemenië 2-2
Zweden - Malta 3-0
Faeröer - Spanje 1-4

Spanje - Zweden 3-0
Faeröer - Noorwegen 0-2
Malta - Roemenië 0-4

Volledig scherm
Odmar Faero (rechts) in duel metSergi Roberto van Spanje. © AFP

Groep G:
Oostenrijk - Slovenië 1-0
Noord-Macedonië - Polen 0-1
Letland - Israël  0-3

Noord-Macedonië - Oostenrijk 1-4
Letland - Slovenië 0-5
Polen - Israël 4-0

Groep H:
 IJsland - Albanië 1-0
Moldavië - Andorra 1-0
Turkije - Frankrijk 2-0

Albanië - Moldavië 2-0
Andorra - Frankrijk 0-4
IJsland - Turkije 2-1

Groep I:
Rusland - San Marino 9-0
België - Kazachstan 3-0
Schotland - Cyprus 2-1

Kazachstan - San Marino 4-0
België - Schotland 3-0
Rusland - Cyprus 1-0

Volledig scherm
logo © Jan Leening

Groep J:
Finland - Bosnië-Herzegovina 2-0
Armenië - Liechtenstein 3-0
Griekenland - Italië 0-3

Griekenland - Armenië 2-3
Italië - Bosnië - Herzegovina 2-1
Liechtenstein - Finland 0-2

Oefenduels

Uitslagen oefenduels
• Turkije - Griekenland 2-1
• Ecuador - Venezuela 1-1
• Frankrijk - Bolivia 2-0
• Colombia - Panama 3-0
• Japan - Trinidad & Tobago 0-0
• VS - Jamaica 0-1
• Brazilië - Qatar 2-0
• Mexico - Venezuela 3-1
• Peru - Costa Rica 1-0
• Chili - Haïti 2-1
•  Paraguay - Honduras 1-1
• Zuid-Korea - Australië 1-0
• Slowakije - Jordanië 5-1
• Uruguay - Panama 3-0
• Argentinië - Nicaragua 5-1
• Japan - El Salvador 2-0
• VS - Venezuela 0-3
• Brazilië - Honduras 7-0
• Peru - Colombia 0-3
• Mexico - Ecuador 3-2