‘Arrogant Juventus pleegde contractbreuk door Ronaldo niet op te stellen’
ProtestbriefDe Zuid-Koreaanse voetballiga K League heeft een protestbrief naar Juventus gestuurd en daarin de Italiaanse topclub van een ‘arrogante en onverantwoordelijke’ houding beticht. Juventus heeft volgens de K League contractbreuk gepleegd door tegen de afspraken in Cristiano Ronaldo niet op te stellen in een demonstratiewedstrijd tegen een team met sterspelers uit de Zuid-Koreaanse competitie. Dat meldt persbureau Yonhap.
De wedstrijd werd afgelopen vrijdag afgewerkt in Seoul en 63.000 Zuid-Koreanen hadden een duur kaartje gekocht om de Portugees in actie te zien. Vooraf was afgesproken dat de steraanvaller minstens 45 minuten zou meedoen. Ronaldo bleef echter op de bank, tot grote boosheid van de fans. Inmiddels bereidt een advocatenkantoor een schadeclaim voor. Al 2.500 fans eisen hun geld terug.
De K League is ook niet te spreken over de eisen die Juventus vooraf stelde. De club wilde maar twee keer 40 minuten spelen en een pauze van 10 minuten en dreigde de wedstrijd af te blazen als hun wensen niet zouden worden ingewilligd. Het duel ging uiteindelijk door, maar een uur later dan gepland, omdat Juventus veel te laat arriveerde. Overigens speelde Matthijs de Ligt het gehele duel. Het werd 3-3.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ook Italië en Kroatië maken selecties voor Nations League-eindronde in Nederland bekend
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
PREMIUM
Na tien jaar in de schaduw ruikt Borussia Dortmund de titel: ‘Het grote wonder is dat Seb weer bij ons is’
De meest voorspelbare topcompetitie van Europa is op weg naar een nieuwe kampioen. Borussia Dortmund kan komende zaterdag thuis afrekenen met tien jaar verstikkende Bayern-hegemonie. Alsof het zo moest zijn schoot uitgerekend de van kanker herstelde Sébastien Haller zijn ploeg zondagavond in Augsburg naar matchpoint: 0-3. -
PREMIUMmet Video5
Erik ten Hag verbaast vriend en vijand en brengt Manchester United terug naar de Champions League
Trainer Erik ten Hag heeft zijn missie om zich met Manchester United te kwalificeren voor de Champions League na een zege op Chelsea (4-1) volbracht. Engeland loopt met hem weg. -
43
West Ham-fan Knollsy die AZ-hooligans wegsloeg, krijgt staande ovatie in Londen
-
PREMIUM109
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Erik ten Hag trots op Manchester United én Champions League-ticket: ‘Dit is een grootse prestatie’
Vastbesloten was Erik ten Hag om met Manchester United terug te keren naar het miljardenbal. Nog één ticket voor de Champions League lag voor het grijpen. Die kans pakte hij. Een gelijkspel volstond tegen het kwakkelende Chelsea. ManUnited won met 4-1.