Bosz verzucht: ‘Bijna alle spelers twijfelgeval’
Trainer Peter Bosz van de Duitse subtopper Bayer Leverkusen zuchtte eens diep toen hij de vraag kreeg welke spelers voor de uitwedstrijd vrijdag tegen SC Freiburg twijfelachtig zijn. ,,Dat zijn ze bijna allemaal", antwoordde hij. ,,En voor onze speelwijze hebben we toch echt spelers nodig die 100 procent fit zijn.”
De ploeg van Bosz werd bij de hervatting van de Bundesliga met een zwaar programma geconfronteerd. Het duel met middenmoter Freiburg is de vierde wedstrijd voor Leverkusen in elf dagen en dat na een verre van optimale voorbereiding gedurende de coronastop.
,,Voetbal is een contactsport", legde Bosz uit. ,,Je krijgt tikken die je tijdens de wedstrijd niet voelt. Pas een of twee dagen later denk je, hé, wat mankeer ik op die plek? Dat is vrij normaal en fysiek ook heel goed op te vangen als de volgende wedstrijd nog even op zich laat wachten. Maar als je snel weer moet aantreden, valt het niet mee om tijdig weer topfit te zijn.”
Leverkusen verloor afgelopen dinsdag thuis met 1-4 van VfL Wolfsburg. Dat was de eerste nederlaag voor de ploeg van Bosz sinds 1 februari. ,,We hebben maandenlang zeer goed en zeer succesvol gespeeld. Nu hebben we een wedstrijd verloren. Tegen Freiburg moeten we laten zien dat het een slippertje was."
Bekijk de reactie van Peter Bosz na Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video's8
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
-
VIDEO
Bosz: ‘Wij hebben minste rust van alle ploegen’
Peter Bosz baalt een beetje van de vele wedstrijden in korte tijd voor zijn ploeg. ,,Het is natuurlijk goed dat we weer voetballen", zegt hij. ,,Maar van alle ploegen in de Bundesliga hebben wij het minste rust. Wij spelen de wedstrijden nu het kortst op elkaar. Dat is best extreem”, vertelt de trainer van Bayer Leverkusen. -
Weghorst deelt met Wolfsburg pak slaag uit aan Bosz’ Leverkusen
Bayer Leverkusen heeft voor het eerst sinds de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie een wedstrijd verloren. Het elftal van trainer Peter Bosz ging in eigen stadion met duidelijke cijfers onderuit tegen VfL Wolfsburg: 1-4. -
Politie Praag pakt 23 supporters op rondom finale Conference League
De politie in Praag heeft rondom de finale van de Conference League tussen West Ham United en Fiorentina 23 mensen aangehouden. Het betreft 22 Italianen en een Engelsman. -
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
Het scheelt flink in de portemonnee waar je in ons land je auto oplaadt. In ondergrondse parkeerplaatsen is het altijd duur. Daar ben je gemiddeld 16,8 procent duurder uit dan elders in de gemeente.
-
Bosz hard na nederlaag Leverkusen: ‘Op alle gebieden was het slecht’
-
-
-
PREMIUM
Sofyan Amrabat staat voor toptransfer, maar éérst de Conference League winnen met Fiorentina
Halverwege het seizoen schitterde hij op het WK met Marokko, aan het einde gloort voor Sofyan Amrabat (26) een Europese prijs met zijn club Fiorentina. Winst in de Conference League-finale tegen West Ham United zou een feestelijk einde betekenen van het Italiaanse deel van zijn carrière. Want dat dat hoofdstuk na vanavond voorbij is, staat wel vast. -
PREMIUMDe erfenis
‘Wij dachten altijd dat oom Henk glazenwasser was, maar dat bleek niet zo te zijn’
Carla (59) en twee andere familieleden bleken de enige bloedverwanten en erfgenamen te zijn van oom Henk. Een erfenis kan je leven veranderen. In deze serie deelt elke week iemand zijn of haar verhaal.