Burnley wil Victor Moses uit Rusland halen, maar Premier League ‘blokkeert transfer’
De poging van Burnley om Victor Moses terug te halen naar Engeland, is volgens Sky Sports geblokkeerd door de Premier League. De voormalig Chelsea-verdediger zal voorlopig vast blijven zitten in Rusland, waar hij bij Spartak Moskou onder contract staat.
Vanwege de oorlog in Oekraïne hebben de FIFA en UEFA besloten dat tussentijdse transfers van spelers met een contract in Rusland tijdelijk zijn toegestaan. Voor Moses, die in Moskou geïsoleerd woont van vrienden en familie, was het aanbod van Burnley een mogelijkheid om het land te verlaten.
Maar de Premier League heeft een stokje voor de transfer gestoken. De competitie geeft aan dat een tussentijdse transfer het eerlijke competitieverloop zou aantasten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet video
Vinícius Junior was het slachtoffer bij acht van de twaalf aanklachten vanwege racisme in La Liga
-
TransferTalk | Galtier rekent op langer verblijf bij PSG, Guerreiro vertrekt bij Borussia Dortmund
Over enkele weken opent de internationale transferwindow weer. Dat betekent weer een zomer lang potentiële transfers, geruchten en done deals, maar nu al vliegen de berichten je om de oren. Welke spelers worden gekocht of verkocht? En welke trainers zijn gewild? Volg de laatste ontwikkelingen in onze rubriek TransferTalk. -
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM
Na tien jaar in de schaduw ruikt Borussia Dortmund de titel: ‘Het grote wonder is dat Seb weer bij ons is’
De meest voorspelbare topcompetitie van Europa is op weg naar een nieuwe kampioen. Borussia Dortmund kan komende zaterdag thuis afrekenen met tien jaar verstikkende Bayern-hegemonie. Alsof het zo moest zijn schoot uitgerekend de van kanker herstelde Sébastien Haller zijn ploeg zondagavond in Augsburg naar matchpoint: 0-3. -
Met samenvatting
Domper voor Mark van Bommel: Royal Antwerp laat in slotfase eerste kans op landstitel liggen
Aan een zege had het Nederlands getinte Royal Antwerp FC genoeg gehad om kampioen te worden, maar na een late gelijkmaker van Royale Union Sint-Gillis moest Antwerpen het volksfeest nog een week uitstellen en volgende week winnen van Genk. Een anti-climax op de Bosuil.
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Met samenvatting
Luton Town wint na penalty’s duel van 200 miljoen en houdt scorende Gustavo Hamer uit Premier League
Luton Town keert na 31 jaar terug op het hoogste niveau. In de play-off finale op Wembley tegen Coventry City, met 200 miljoen euro op het spel, wonnen The Hatters na strafschoppen.