Cristiano Ronaldo heeft speciale boodschap voor ploeggenoten bij Manchester United
Cristiano Ronaldo heeft zijn teamgenoten bij Manchester United aangespoord nooit op te geven. De Portugese vedette plaatste een speciale boodschap op Instagram na de winst op Villarreal (0-2) in de Champions League. United plaatste zich daarmee voor de knock-outfase.
,,Proficiat jongens, voor een geweldige overwinning die ons brengt waar we thuishoren! Wij zijn Man. United en we zullen nooit opgeven met vechten voor deze club! Kom op, kerels!”, schreef de spits, die de eerste goal maakte en daarmee tekende voor zijn 140e doelpunt in de Champions League.
,,Het is altijd geweldig om te spelen in Spanje, fantastisch om te winnen in Spanje, bevredigend om te scoren in Spanje, een land waar ik me altijd bijzonder heb gevoeld”, aldus Ronaldo, die jarenlang uitblonk bij Real Madrid.
Bij Manchester United had Donny van de Beek eindelijk weer eens een basisplaats. Onder Solskjaer mocht hij dit seizoen één keer eerder in het elftal beginnen. In Spanje mocht de oud-Ajacied ruim een uur meedoen.
Bekijk hier de samenvatting van Villareal - Manchester United:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Met video
Jürgen Klopp en Liverpool houden zicht op titel: ‘Het was bijna een beetje ontroerend’
Manchester City is nog geen kampioen van Engeland. Liverpool kwam wel op achterstand, maar uiteindelijk werd Southampton met 1-2 verslagen. Alles komt nu aan op de laatste speelronde van de Premier League. -
Feyenoord kan vanavond zonder te spelen groepsfase Europa League veiligstellen
Over exact vijf dagen staat Feyenoord in de finale van de Conference League tegen AS Roma. Toch zal Rotterdam vanavond nog even juichen voor AS Roma, dat een belangrijke wedstrijd speelt tegen Torino. -
Finidi George verrast door aanstelling bij Nigeria: ‘Ik ga mijn best doen voor mijn land’
Oud-Ajacied Finidi George zag totaal niet aankomen dat hij gevraagd zou worden voor een functie bij de nationale ploeg van Nigeria. De 51-jarige voormalig sterspeler wordt de eerste assistent van de nieuwe bondscoach José Peseiro. ,,Dit had ik echt niet verwacht, maar ik zal er staan voor mijn land”, zegt hij tegen de Nigeriaanse krant Premium Times. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.
-
Finalespanning stijgt voor Rangers en Giovanni van Bronckhorst: ‘Dit is een enorme kans voor ons’
Giovanni van Bronckhorst hoopt de supporters van Rangers FC na jaren weer een Europese prijs te bezorgen. ,,We willen onze fans trots maken”, zei de Nederlandse trainer van de Schotse topclub in aanloop naar de finale van de Europa League van woensdag tegen Eintracht Frankfurt in Sevilla. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
Met video
Feyenoord-tegenstander AS Roma loopt zich stuk op tiental Venezia
Het is AS Roma in de Serie A niet gelukt van het gedegradeerde Venezia te winnen. De tegenstander van Feyenoord in de finale van de Conference League kwam in het eigen Stadio Olimpico niet verder dan 1-1.