Fraaie beelden uit Bilbao: clubicoon Aduriz krijgt erehaag in San Mames
Hij had het graag anders gezien, maar eergisteren kondigde Bilbao-clubicoon Aritz Aduriz op zijn 39ste dan toch zijn afscheid van het voetbal aan. De Spanjaard kreeg vrijdag een pakkend eerbetoon, met prachtige beelden tot gevolg.
Een heupblessure en de coronacrisis. De twee katalysatoren voor het pensioen van Aritz Aduriz. De cult-spits van Athletic Bilbao deelde eergisteren mee dat hij op pensioen zou gaan, maar dat gebeurde niet voordat hij door zijn club met een passend eerbetoon werd bedacht. Aduriz kreeg vrijdag alsnog een indrukwekkend afscheid.
De spits werd door zijn club gevraagd om nog één keer het gras in het San Mames-stadion te betreden. Aduriz mocht voor de gelegenheid een afscheidsrondje in het stadion maken met zijn vrouw en kinderen. De club had daarvoor heimelijk de technische staf, het bestuur, de voorzitter en Aduriz’ ploegmaats opgetrommeld voor een erehaag.
Groot was de verrassing dan ook bij Aduriz toen hij het veld op kwam. De goalgetter kon zijn tranen amper bedwingen. ,,Ik vroeg om iets simpels, dit had ik niet verwacht. Wat ik de afgelopen dagen allemaal aan berichten heb gekregen, het is fantastisch.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
-
Met samenvatting
Giroud bezorgt Milan laatste Champions League-ticket in Serie A, maar Roma heeft nog ontsnappingsroute
AC Milan heeft zich verzekerd van deelname aan de Champions League van komend seizoen. In de Allianz Arena in Turijn won de kampioen van vorig seizoen met 0-1 van Juventus. -
PREMIUMTips
Juni voor veel gezinnen stressvolle maand: ‘Werk als team om de hectiek aan te kunnen’
De afsluiting van het schooljaar komt eraan, met (voor de basisschool) een avondvierdaagse, afscheidsmusical en barbecue met de klas. Structuurcoach Marleen Gondelach heeft tips om de hectiek van de maand juni te helpen bedwingen. ,,Zeg je ‘nee’ tegen anderen, dan zeg je ‘ja’ tegen jezelf en je kinderen.” -
Met samenvatting
Paris Saint-Germain worstelt zich dankzij doelpunt veelbesproken Messi naar elfde landstitel
Paris Saint-Germain is voor de 11de keer landskampioen van Frankrijk. Het sterrenensemble van Parijs had in Straatsburg genoeg aan een 1-1 gelijkspel. De veelbesproken Lionel Messi maakte de enige treffer van de bezoekers. -
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
Wat veroorzaakt hartaandoeningen, en hoe houd je je hart gezond? Daar gaan meerdere adviezen en wijsheden over rond. Cardioloog Janneke Wittekoek vertelt wat er waar is van zes veelgehoorde stellingen over hartgezondheid.
-
Video
Spaanse spits Aduriz (39) krijgt niet afscheid dat hij had gehoopt: ‘Het was onvergetelijk’
-
-
-
Kogel door de kerk: Chelsea kondigt Mauricio Pochettino aan als nieuwe trainer
De kogel is dan eindelijk door de kerk. Wat al wekenlang boven de markt hing is zojuist door Chelsea bevestigd: Mauricio Pochettino wordt de nieuwe technische baas op Stamford bridge. De Argentijn, die eerder coach was van stadsgenoot Tottenham Hotspur, zat sinds vorig jaar zomer zonder club na zijn ontslag bij Paris Saint-Germain. -
Alles uit de kast gehaald om Ronaldo binnen te halen, maar Al-Nassr grijpt na beker nu ook naast de titel
Met veel bombarie en grote verwachtingen werd hij binnengehaald, maar Cristiano Ronaldo (38) pakt in zijn eerste (en laatste?) seizoen in Saoedi-Arabië geen prijs. Nadat hij met Al-Nassr eerder de beker misliep, zag de titel naar Al-Ittihad gaan.