Juventus verspeelt ook punten in derby en moet vrezen voor CL-deelname
SamenvattingJuventus zingt na negen landstitels op rij dit jaar duidelijk een toontje lager in de Serie A. De club moet na een teleurstellend 2-2 gelijkspel in de stadsderby bij Torino zelfs uitkijken dat het niet helemaal buiten de boot valt bij het verdelen van de Champions League-tickets.
Delen per e-mail
Met het gelijkspel tegen het in degradatienood verkerende Torino mocht Juventus niet eens klagen. Pas zeven minuten voor tijd tekende Cristiano Ronaldo voor de gelijkmaker. De ploeg van Matthijs de Ligt (die de hele wedstrijd meespeelde) was via Federico Chiesa al vroeg op voorsprong gekomen, maar twee goals van de Paraguayaanse spits Antonio Sanabria deden de wedstrijd kantelen.
Juventus staat voorlopig vierde, wat net genoeg zou zijn voor Champions League-deelname, maar houdt nummer vijf Napoli slechts op doelsaldo onder zich. Koploper Internazionale is met een voorsprong van negen punten én een wedstrijd minder gespeeld uit het zicht verdwenen. Internazionale begint om 20.45 uur aan de uitwedstrijd bij Bologna. Stefan de Vrij is weer terug na zijn coronabesmetting, waardoor hij niet mee kon doen met Oranje in de afgelopen interlandperiode.
Juventus is bezig aan een teleurstellende seizoen. De club werd al door FC Porto uitgeschakeld in de Champions League. Juventus heeft zich wel geplaatst voor de bekerfinale, waarin Atalanta eind mei de tegenstander is. Juventus speelt komende woensdag (18.45 uur) thuis tegen Napoli, een wedstrijd die eerst niet doorging vanwege een corona-uitbraak bij Napoli en daarna nog twee keer werd uitgesteld.
De stand in de Serie A:
1. Internazionale 28 - 66 punten
2. AC Milan 29 - 60 punten
3. Atalanta 29 - 58 punten
4. Juventus 28 - 56 punten
5. Napoli 28 - 56 punten
6. Lazio 28 - 52 punten
7. AS Roma 29 - 51 punten
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VIDEO
Apple onthult flinterdunne iMac in zeven verschillende kleuren
Apple heeft tijdens een presentatie zijn iMac-computer compleet in het nieuw gestoken. De vernieuwde variant is flinterdun en verkrijgbaar in zeven verschillende kleuren. -
AC Milan moet Zlatan mogelijk missen in jacht op koploper Inter
Het meespelen van Zlatan Ibrahimovic in de thuiswedstrijd van AC Milan tegen Sassuolo is onzeker. Dat heeft zijn trainer Stefano Pioli een dag voor dat duel laten weten. De 39-jarige Ibrahimovic heeft last van een spierblessure. -
Kaart
Zoveel eigen geld moet je inleggen voor de aankoop van een huis
Starters moeten steeds dieper in de buidel tasten voor de aankoop van een huis. Alleenstaanden hebben gemiddeld bijna 30.000 euro eigen geld nodig. Dat is in honderd gemeenten niet genoeg om een appartement van 60 vierkante meter te kopen. -
Samenvattingen
Ongelukkige De Vrij leidt met geklungel puntenverlies Inter in, Atalanta verslaat Juve
Inter heeft twee punten gemorst in strijd om de Italiaanse landstitel. De koploper van de Serie A kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Napoli en zag daardoor ‘concurrent’ AC Milan een stapje dichterbij komen. -
PREMIUM
Bierdrinkers worden vaker gestoken door muggen, en andere weetjes over beestjes
Het tekenseizoen is begonnen, dus controleer je lichaam goed. Maar er liggen meer beestjes op de loer om je te steken en te bijten. Wie hebben het op jou gemunt?
-
PREMIUM
Mbappé tegen Haaland in New Delhi, zo had Real-baas het graag willen zien
Een gesloten competitie waarin niet de sport, maar geld leidend is. Format, deelnemers en zelfs de plek waar je voetbalt als onderhandelbare zaken. De Super League als een rondreizend circus in de geest van de Formule 1: dát was het vergezicht. Maar gisteravond leek alles alweer te sneuvelen. -
VIDEO
Juventus-voorzitter Agnelli geeft Boris Johnson de schuld van mislukken Super League
De tussenkomst van de Engelse premier Boris Johnson heeft het voortijdig einde van de Super League ingeluid. Dat is de stellige overtuiging van Andrea Agnelli, voortrekker van het plan. -
PREMIUMRandje buitenspel
Met deze blik gaat Lacazette opzichtig de confrontatie aan met de spelers van Slavia
De ene week laat Sjoerd Mossou zijn gedachten los op een actuele foto, in de andere week blikt Dennis van Bergen terug op een ‘grote’ voetballer die ooit uitkwam voor een ‘kleine’ club. Met vandaag: