Koeman weet hoe laat het is voor Barça: ‘We moeten winnen van Dinamo Kiev’
FC Barcelona staat woensdagavond in de derde speelronde van de groepsfase van de Champions League tegenover Dinamo Kiev. ,,We moeten winnen", beseft trainer Ronald Koeman.
Barcelona verloor de eerste twee wedstrijden in het miljoenenbal, heeft een doelsaldo van nul voor en zes tegen en loopt dus achter de feiten aan in Groep E. ,,Dit is een beslissende wedstrijd", zei Koeman dan ook op de persconferentie in aanloop naar het duel met de Oekraïners. ,,We moeten winnen om kans te houden om door te gaan in de Champions League. Verder dan de wedstrijd van morgen wil ik niet kijken, ik ga het niet hebben over de kwartfinale, de halve finale of de finale. Er zijn ploegen die beter zijn dan wij, met een selectie met 23 internationals. Maar we moeten in staat zijn de volgende ronde te halen.”
Vorig seizoen stond Barcelona ook al tegenover Dinamo Kiev. Toen pakten de Catalanen zowel thuis (2-1) als uit (0-4) drie punten. ,,Maar dit Dinamo is een beter team dan dat van vorig jaar”, aldus Koeman. ,,We weten wat we kunnen verwachten. Wij missen Eric Garcia (vanwege een schorsing, red.), maar met het team dat we hebben zijn we in staat om te winnen.”
Koeman werd ook gevraagd naar zijn eigen situatie: ,,Het is nooit rustig als je trainer van Barcelona bent, want alles hangt af van de resultaten. Bovendien zitten we in een land waar alles overdreven wordt.”
Memphis Depay, Frenkie de Jong en Luuk de Jong maken deel uit van de selectie van Barça. Ronald Araujo, Ousmane Dembélé, Martin Braithwaite en Pedri ontbreken door blessures
Benfica - Bayern München
FC Barcelona - Dinamo Kiev staat woensdag voor 18.45 uur op de planning. Het andere duel in de groep, tussen Benfica en Bayern München, begint om 21.00 uur. Dit is de stand van zaken in Groep E.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Waar ging het mis met Barça? ‘We waren bezig met Mbappé, maar coaches hadden liever Dembélé’
Voormalig voorzitter Josep Maria Bartomeu erkent dat er dingen fout zijn gegaan in de tijd dat hij aan het roer stond bij FC Barcelona (2014-2020). Hij stelt vooral te veel naar anderen te hebben geluisterd. -
Met samenvatting
Pep Guardiola looft ‘uitzonderlijke’ Nathan Aké na winnende goal in FA Cup-kraker met Arsenal
Nathan Aké heeft Manchester City naar de achtste finales van de FA Cup geschoten. De 27-jarige international zorgde in het Etihad Stadium in Manchester voor de enige treffer in de topper tegen Arsenal: 1-0. -
Met video
Arnaut Danjuma beleeft droomdebuut bij Tottenham Hotspur
Arnaut Danjuma heeft een droomdebuut gemaakt bij Tottenham Hotspur. De van Villarreal gehuurde Oranje-international maakte na een invalbeurt in de vierde ronde van de FA Cup tegen Preston North End kort voor tijd het derde doelpunt voor de formatie uit Londen. Spurs won eenvoudig met 3-0. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
7
Verrassende wending: Arnaut Danjuma niet naar Everton maar op weg naar Tottenham Hotspur
Lange tijd leek Arnaut Danjuma naar Everton te verkassen, maar het is Tottenham Hotspur dat met de Oranje-international aan de haal lijkt te gaan. De club uit Londen gaat Danjuma in eerste instantie huren van Villarreal.
-
Met video15
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
-
-
Met video
Sven Botman met Newcastle United naar Wembley voor League Cup-finale
Newcastle United staat niet alleen derde in de Premier League, maar zal op zondag 26 februari ook voor het eerst in 23 jaar weer op Wembley gaan spelen. De club van verdediger Sven Botman plaatste zich vanavond voor de finale van de League Cup, waarin Manchester United zeer waarschijnlijk de tegenstander wordt. -
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd.