Manchester City wint van Watford en neemt koppositie Premier League over
SamenvattingManchester City heeft Chelsea verdreven van de koppositie in de Premier League. De titelverdediger van coach Pep Guardiola won van Watford (1-3) en heeft nu 2 punten voorsprong op Chelsea, dat verloor bij West Ham United (2-3).
Liverpool passeerde Chelsea eveneens en heeft een punt achterstand op City. De formatie van Jürgen Klopp won bij Wolverhampton Wanderers, 0-1. De Belgische invaller Divock Origi scoorde diep in blessuretijd. Daarvoor had de formatie, met Virgil van Dijk in de gelederen, kans op kans gemist.
Raheem Sterling zette Manchester City al in de 4e minuut op voorsprong. De international kon geheel vrij inkoppen na een voorzet van Phil Foden. Na iets meer dan een half uur maakte Bernardo Silva er 0-2 van. Na de hervatting zorgde Silva voor de 0-3, nadat hij alle tijd kreeg de bal in de bovenhoek te krullen. Daarna was Cucho goed voor de 1-3. De Colombiaan schoot eerst op de paal, maar kreeg de terug springende bal opnieuw voor de voeten en schoot alsnog raak. Nathan Aké bleef op de bank bij Manchester City.
Voor Chelsea was het de tweede nederlaag van het seizoen. De winnaar van de Champions League leidde bij rust nog met 2-1. Thiago Silva had de bezoekers op voorsprong gekopt. Manuel Lanzini benutte in de 40e minuut een strafschop: 1-1. Net voor het rustsignaal zette Mount Chelsea opnieuw op voorsprong. De voormalig Vitessenaar nam de bal uit een voorzet van Ziyech in een keer op de schoen. In de 56e minuut maakte Bowen gelijk. In de slotfase besliste Masuaku het duel met een dwarrelbal.
Bekijk hieronder de samenvatting van Wolverhampton tegen Liverpool.
Bekijk hieronder hoe Chelsea een voorsprong uit handen gaf tegen West Ham United.
Bekijk hieronder onze video's over de Premier League.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Vitesse-topscorer Loïs Openda kan tegen Oranje debuut maken voor België
Loïs Openda kan zich gaan opmaken voor zijn interlanddebuut. De 22-jarige aanvaller van Vitesse is door de Belgische bondscoach Roberto Martinez opgeroepen voor de groepsfase van de Nations League, die begin komende maand van start gaat. Nederland is daarin op 3 juni de eerste tegenstander. -
Met video
Jürgen Klopp en Liverpool houden zicht op titel: ‘Het was bijna een beetje ontroerend’
Manchester City is nog geen kampioen van Engeland. Liverpool kwam wel op achterstand, maar uiteindelijk werd Southampton met 1-2 verslagen. Alles komt nu aan op de laatste speelronde van de Premier League. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.
-
Olympique Lyon troeft Barça en Lieke Martens af in heerlijke Champions League-finale
De vrouwen van Olympique Lyon hebben voor de achtste keer de Champions League gewonnen. In een bijzonder vermakelijke finale werd het FC Barcelona van Lieke Martens met 3-1 aan de kant gezet. -
PREMIUM
Column Sjoerd Mossou | Wie die Everton-supporter zag zuigen, kreeg acuut begrip voor Patrick Vieira
Columnist Sjoerd Mossou vindt het tijd voor actie om de treiteraars aan te pakken. ‘Want nog altijd gaat het hier om geflipte individuen, sneue kanslozen en slecht opgevoede strontjochies, die het minimaal verdienen om een agent aan hun deur te krijgen.’ -
1
Vijftien sportblessures die nóg absurder waren dan het kurkmoment van Biniam Girmay
Biniam Girmay stapte vandaag niet meer op de fiets in de Giro, omdat hij gisteren een oogblessure had opgelopen. Niet in de koers, maar na afloop, toen de kurk van de champagnefles in zijn oog schoot. Schrale troost: het kan nóg knulliger.