Mbappé siert de Spaanse covers: PSG negeert bod van 160 miljoen en wacht op recordbedrag
Real Madrid zou een bod van 160 miljoen euro hebben uitgebracht op Kylian Mbappé, de 22-jarige sterspeler van Paris Saint-Germain. Volgens onder meer de Franse sportkrant L’Équipe blijft de Franse club vooralsnog bij het al eerder ingenomen standpunt dat de getalenteerde aanvaller het seizoen afmaakt in Parijs. Andere media melden dat PSG bij een bod van 200 miljoen euro nog wel bereid zou zijn om Mbappé te laten gaan.
De Franse international heeft bij PSG, de nieuwe club van grootmeester Lionel Messi, nog een contract tot medio 2022. Hij heeft al diverse keren in Parijs een verlenging van zijn verbintenis afgeslagen. Mbappé zou daardoor na dit seizoen PSG transfervrij kunnen verlaten. Het is daarom vrij opmerkelijk dat Real Madrid op dit moment nog zoveel geld voor hem zou willen betalen. Het is algemeen bekend dat Mbappé ooit graag bij de Koninklijke wil spelen.
Ook de covers van Spaanse kranten zijn deze ochtend gevuld met het megabod op Mbappé, maar in Parijs zijn ze bepaald niet onder de indruk van de 160 miljoen euro die door Real is geboden. ,,Voor PSG is geld geen probleem en dat is een handicap in de onderhandelingen met Mbappé”, stellen clubbronnen tegen AS.
Le Parisien stelt dat het eerste bod van Real Madrid geweigerd is, maar dat Mbappé de club momenteel wel verlaten heeft om een beslissing te nemen over zijn toekomst. Real Madrid is tegelijkertijd niet bereid om het bod te verhogen terwijl PSG niet eens gereageerd zou hebben op het, in hun ogen, te lage bod.
Toch had Paris Saint-Germain volgens L’Équipe niet verwacht dat er überhaupt nog een dergelijk bod zou komen. ,,Veel bestuurders waren verrast door de hoogte van het bod van Real Madrid. Intern bij PSG geloven ze echter dat Real Madrid in staat is om de 222 miljoen euro, die PSG in 2017 voor Neymar betaalde, kan overtreffen en dat recordbedrag zou dan ook nodig zijn om de Fransen enigszins te laten twijfelen. Bij PSG weten ze dat Real Madrid een gezonde club is nadat deze zomer alleen David Alaba werd gehaald en verschillende spelers werden verkocht.”
Real Madrid verkocht deze zomer Raphaël Varane voor 40 miljoen euro aan Manchester United en Arsenal maakte 35 miljoen euro naar Madrid over voor Martin Ødegaard. Sergio Ramos verliet de club transfervrij om bij Paris Saint-Germain te spelen, maar daarmee werd ook flink bespaard op de salariskosten.
De 22-jarige Mbappé speelt sinds 2017 voor Paris Saint-Germain. Het eerste seizoen werd hij gehuurd van AS Monaco, waarna PSG het seizoen daarna 145 miljoen euro voor de Fransman betaalde. Dat het huidige aanbod van Real Madrid (160 miljoen euro) zo dicht op het aankoopbedrag ligt, vindt men in Parijs belachelijk, ondanks zijn aflopende contract. Mbappé is immers uitgegroeid tot de grote ster bij PSG en maakte 133 goals in 174 wedstrijden. De afgelopen drie seizoenen werd Mbappé steeds topscorer in de Ligue 1 met respectievelijk 33, 18 en 27 goals. Reden genoeg voor PSG om een astronomisch bedrag van 160 miljoen euro af te wimpelen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Chelsea diep in rode cijfers: 140 miljoen (!) verlies vanwege EU-sancties tegen Abramovitsj
Chelsea heeft afgelopen seizoen ruim 140 miljoen euro verlies gemaakt. Dat komt volgens de club uit Londen vooral vanwege alle beperkingen waar de club mee te maken had als gevolg van de sancties tegen voormalig eigenaar Roman Abramovitsj. -
PREMIUMMet video
Statiegeld op blikjes, zo krijg je je geld terug
Na de kleine plastic flesjes zijn nu de blikjes aan de beurt. Vanaf deze week betaal je daar ook 15 cent statiegeld voor. Maar waar is dat goed voor en ook niet onbelangrijk: hoe krijg je je centjes weer terug? -
Dit zijn de addertjes onder het gras van private lease
Ooit was er geen hond in geïnteresseerd, maar inmiddels is private lease niet meer weg te denken uit het Nederlandse autolandschap. Autorijden zonder zorgen over restwaarde, inruil of onderhoud en met een maandbedrag waardoor je precies weet waar je aan toe bent. Maar er zitten addertjes onder het gras. -
Dit kunnen we nog verwachten in de laatste week van de transferperiode
Volgende week dinsdag om 23.59 uur sluit de transfermarkt overal in Europa. Wat kunnen we in de laatste week nog verwachten? Vijf ‘dossiers’ onder de loep. -
Oranje tegen Gibraltar onder leiding van Deense scheidsrechter Morten Krogh
Scheidsrechter Morten Krogh leidt maandagavond de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Gibraltar in de EK-kwalificatie. De 35-jarige arbiter uit Denemarken floot vorig jaar oktober de uitwedstrijd van AZ tegen Apollon Limassol in de Conference League.
-
Messi-koorts in Reims: Kaj Sierhuis en co maken zich op voor PSG-debuut Lionel Messi
Lionel Messi is klaar voor zijn debuut voor Paris Saint-Germain, zo verklapte Mauricio Pochettino deze week. Zondag (20.45 uur) op bezoek bij Stade Reims moet de Argentijnse superster zijn eerste minuten voor het Franse sterrenensemble gaan maken. Reims staat op z'n kop voor de komst van Messi. -
-
-
22
Is zout nou wel of niet slecht voor je bloeddruk?
Over de hoeveelheid keukenzout die we gebruiken, is veel te doen. Toch heeft zout ook belangrijke functies, zegt voedingsdeskundige Karine Hoenderdos. In deze rubriek beantwoordt ons panel aan deskundigen elke week een lezersvraag over voeding, gezondheid of relaties. -
3
Thomas Tuchel debuteert met Bayern München tegen oude club Borussia: ‘Grotere uitdaging is er niet’
Thomas Tuchel heeft bij zijn presentatie als nieuwe trainer van Bayern München de lat hoog gelegd. ,,Dit is een van de beste clubs ter wereld, winnen zit in het DNA van Bayern München. De club heeft een van de beste en meest getalenteerde selecties van Europa samengesteld. Met deze ploeg kan je alles winnen en daarom ben ik ook hier, om alle prijzen te winnen”, zei Tuchel.