Rangers: Morelos racistisch bejegend door Celtic-fans
Rangers FC zegt dat spits Alfredo Morelos tijdens de Old Firm derby van afgelopen weekend racistisch is bejegend door Celtic-supporters.
Volgens een woordvoerder van Rangers, dat het duel met 1-2 won, was de 23-jarige Colombiaans international het doelwit van rivaliserende fans nadat hij door scheidsrechter Kevin Clancy van het veld werd gestuurd.
Celtic zegt in een verklaring dat de club geen meldingen heeft ontvangen van racistische leuzen. ,,Maar we zullen het volledig onderzoeken.”
Toen Morelos op weg was naar de catacomben maakte hij een gebaar met zijn hand over zijn keel richting de Celtic-fans.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samenvatting
Spanning in Schotland helemaal terug na zege Rangers bij Celtic
-
PREMIUM6
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.” -
Met samenvatting5
Aanvoerder Frenkie de Jong na blamage met kampioen FC Barcelona: ‘We moeten in de spiegel kijken’
Landskampioen FC Barcelona heeft zich van zijn slechtste kant laten zien op bezoek bij Real Valladolid. Barça, met Frenkie de Jong in de basis, verzuimde zijn sportieve plicht te doen en verloor met 3-1 van de degradatiekandidaat. De Jong was na afloop kritisch op zijn ploeg. -
Met samenvatting
FC Barcelona neemt waardig afscheid van Camp Nou, Jordi Alba en Sergio Busquets
Nadat FC Barcelona op zondag 14 mei kampioen van Spanje werd bij stadgenoot RCD Espanyol (2-4) volgden er nederlagen tegen Real Sociedad (1-2) en Real Valladolid (3-1), maar voor het afscheid van Camp Nou konden de spelers van de Spaanse kampioen zich nog wel opladen. De ploeg van coach Xavi won met 3-0 van nummer twaalf Real Mallorca. -
PREMIUM22
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.”
-
PREMIUMMet video2
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
-
-
-
3
Oranje-keeper Mark Flekken maakt miljoenentransfer naar Premier League: ‘Dit is een droom die uitkomt’
Mark Flekken heeft zijn droomtransfer naar de Premier League te pakken. De Oranje-international verruilt Freiburg voor Brentford en tekent een contract voor vier seizoenen bij The Bees. De 29-jarige Flekken vertrekt na veertien jaar uit Duitsland. -
PREMIUMmet video
Vinícius Junior was het slachtoffer bij acht van de twaalf aanklachten vanwege racisme in La Liga
De zoveelste racistische aanval op Real-aanvaller Vinicius Jr, zondagavond in de wedstrijd bij Valencia, lijkt het Spaanse voetbal én de politiek eindelijk wakker te hebben geschud. Meer dan ooit klonken veroordelingen en kwamen er formele aanklachten. Het probleem is dat die vooralsnog nauwelijks tot straffen leiden.