Stam en Vermeer voor vierde keer op rij zonder zege, Marsman krijgt vijf goals om de oren
MLSJaap Stam en Kenneth Vermeer hebben met FC Cincinnati voor de vierde keer op rij niet weten te winnen. Het werd na de 5-4 nederlaag van afgelopen weekend tegen CF Montréal 1-1 in eigen huis tegen Atlanta United, de voormalige club van Frank de Boer.
Gabriel Heinze, opvolger van De Boer bij Atlanta United en voormalig speler van onder meer Manchester United en Real Madrid, werd deze week aan de kant gezet als coach van Atlanta United na een ruzie met sterspeler Josef Martínez. Het lukte Stam en consorten echter niet om te profiteren van de onrust bij die club. Door een goal van Luciano Acosta kwam FC Cincinnati wel op voorsprong na rust, maar Ronald Hernández zorgde uiteindelijk voor de 1-1 eindstand.
Stam en Vermeer (en de geblesseerde Maikel van der Werff) hebben nu voor de vierde keer op rij niet weten te winnen. Het verschil met Atlanta United, dat ook al negen wedstrijden niet wist te winnen, was één punt in het voordeel van Atlanta United, maar het lukte FC Cincinnati dus niet om wat plaatsen te stijgen in de Eastern Conference van de Major League Soccer (MLS). Stam moet het met zijn ploeg vooralsnog doen met een elfde plek (van de veertien).
Marsman
Nick Marsman, voormalig doelman van Feyenoord, beleefde een dramatische nacht. Hij moest met Inter Miami vijf goals incasseren tegen New England Revolution (0-5) waardoor de ploeg van eigenaar David Beckham stijf laatste blijft staan in de Eastern Conference. De ploeg van ook Blaise Matuidi en Gonzalo Higuaín heeft nu al vijf wedstrijden op rij verloren.
Met Nigel Robertha kwam er nog een andere Nederlander in actie. De voormalig speler van SC Cambuur kwam met DC United ook niet tot een zege. Op bezoek bij Chicago Fire werd het 2-2.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Sarina Wiegman en speelsters gehuldigd in Londen: ‘Ze heeft goede dansmoves’
Bondscoach Sarina Wiegman en de Engelse voetbalsters zijn maandagmiddag gehuldigd op Trafalgar Square, een plein in het centrum van Londen. -
Voorronde Conference League: mogelijke tegenstanders AZ in balans na eerste duel
Het Letse Riga FC en het Portugese Gil Vicente FC hebben de eerste confrontatie in de derde voorronde van de Conference League gelijkgespeeld. De mogelijke tegenstanders van AZ in de vierde en laatste voorronde van het derde Europese clubtoernooi scoorden in Letland beiden één keer: 1-1. -
Met video
Erling Haaland gaat in Engeland vrolijk door met scoren: ‘Nog 258 goals voor mijn record’
Manchester City werd in vier van de laatste vijf seizoenen kampioen van de Premier League, maar Pep Guardiola kreeg er deze zomer nog een gigantisch wapen bij: Erling Braut Haaland. De 22-jarige Noor scoorde bij zijn debuut in de Premier League direct twee keer, waardoor Manchester City met 0-2 won van West Ham United. -
Donny van Iperen na botsing nog altijd in coma: ‘We bidden dat hij de kracht vindt om te herstellen’
In tegenstelling tot eerdere berichten van zondag gaat het niet goed met voetballer Donny van Iperen van de Moldavische profclub FC Zimbru. Aanvankelijk leek de 27-jarige oud-speler van Telstar en Go Ahead Eagles te herstellen van een zware botsing met de keeper van tegenstander Dinamo-Auto, een dag eerder, maar vandaag komt zijn club toch weer met slecht nieuws. -
Wat is een normaal bedrag voor op je spaarrekening? ‘In veel gevallen is 10 procent te weinig’
Budgetteren, sparen en rondkomen: dagelijks hoort budgetcoach Carolien Vos van haar klanten hoe moeilijk dat is en waar mensen tegenaan lopen. Ze deelt deze zomer haar beste tips. Vandaag: een financiële buffer.
-
Video
Jaap Stam en Kenneth Vermeer geven met FC Cincinnati zege uit handen tegen tien man in beladen derby
Jaap Stam had in de nacht van vrijdag op zaterdag al na 26 seconden reden tot juichen, maar ondanks een comfortabele voorsprong wist de Nederlandse coach niet te winnen met FC Cincinnati. In de beladen Hell is Real Derby tegen Columbus Crew werd tegen tien man een 2-0 voorsprong uit handen gegeven: 2-2. -
Waarom jongeren als Vinicius (18) wel willen maar niet mogen werken: ‘Kan niks met mijn diploma’
Terwijl de krapte op de arbeidsmarkt toenam in de eerste helft van 2022, werden er verschillende oplossingen geopperd. Toch werd één groep mensen over het hoofd gezien: ongedocumenteerden. Ze wonen hier vaak al jaren, maar mogen niet werken. -
Koken & Eten
Dit gebeurt in je lichaam als je 's avonds nog aan het snaaien slaat
We houden er allemaal van om zo nu en dan 's avonds laat een snack te nemen. Sommige mensen beweren dat het niet goed is om heel laat nog iets te eten, omdat je er sneller dik van zou worden. Klopt die bewering? Deskundigen geven het antwoord.