Tottenham kan ook winnen zonder treffers Kane
VideoTottenham Hotspur is bezig aan een goede serie rond de feestdagen. Na zeges op Burnley (0-3) en Southampton (5-2) werd vanavond ook de eerste wedstrijd van 2018 gewonnen. Hekkensluiter Swansea City, met Mike van der Hoorn in de basis en Luciano Narsingh als invaller, werd met 0-2 geklopt.
Delen per e-mail
Fernando Llorente deed zijn oude club Swansea pijn. De Spaanse spits tekende voor de eerste treffer van Tottenham Hotspur. Dele Alli bepaalde in de voorlaatste minuut van de reguliere speeltijd de eindstand (0-2).
Llorente had een basisplaats omdat de verkouden Harry Kane een beetje rust kreeg en pas na 68 minuten hoefde in te vallen. De scheidsrechter zag niet dat de Spanjaard buitenspel stond voordat hij scoorde. Tottenham Hotspur is Arsenal met de overwinning gepasseerd op de ranglijst en staat nu vijfde.
Van der Hoorn speelde de hele wedstrijd voor de hekkensluiter van de Premier League. Zijn ploeggenoot Narsingh mocht na een uurtje invallen en Leroy Fer kreeg geen speeltijd bij Swansea City.
Shane Long bracht Southampton met zijn eerste treffer na 324 dagen op voorsprong tijdens het thuisduel met Crystal Palace, waar Timothy Fosu-Mensah weer een basisplaats had en Patrick van Aanholt wel en Jairo Riedewald niet mocht invallen. James McArthur bracht Crystal Palace op gelijke hoogte en Luka Milivojevic schonk de ploeg die het seizoen begon onder trainer Frank de Boer de overwinning.
Andy Carroll bezorgde West Ham United met twee doelpunten een zege op West Bromwich Albion (2-1).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VIDEO Schouten en Dijks boeken met Bologna eindelijk weer een zege
Bologna heeft na acht wedstrijden zonder overwinning eindelijk weer een wedstrijd winnend afgesloten. De ploeg van Jerdy Schouten en Mitchel Dijks won in eigen huis met 1-0 van Verona. -
PREMIUM
Koken & eten Met dit slimme bord krijgen kinderen tussen 4 en 8 jaar makkelijker hun groente binnen
Een grote groenteproducent ontwikkelde een slim bord dat kinderen helpt meer broccoli, erwtjes en witlof te eten. In het bord zijn vijf trucjes verwerkt. -
Spaanse media vol lof over ‘hoofdrolspeler’ Frenkie de Jong: ‘Hij is nu beter dan bij Ajax’
Frenkie de Jong was gisteren een van de uitblinkers bij FC Barcelona, terwijl hij ook bij enkele mindere momenten betrokken was. Toch waren de Spaanse kranten unaniem positief over de prestatie van de Nederlander in de wedstrijd tegen Real Sociedad om een finaleplek in de strijd om de Supercopa, die door Barça gewonnen werd na het nemen van strafschoppen. -
eigen tuin eerst Tijd om de wilgen te knotten: zo doe je dat
Een geknotte boom ziet er prachtig uit. Als de grond niet bevroren is, kun je wilgen nu planten. En kortwieken. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt je op weg. -
Ruzie tussen Neymar en Álvaro: ‘Ik heb je beroemd gemaakt’
Opnieuw hebben Neymar en Álvaro González het met elkaar aan de stok. Nadat de Braziliaan de strijd om de Franse Super Cup won ten koste van Olympique Marseille (2-1), besloot hij ook de strijd met verdediger González op Twitter aan te gaan.
-
Bulgarije stelt met Petrov achtste bondscoach in laatste tien jaar aan
Yasen Petrov is aangesteld als bondscoach van Bulgarije. De 52-jarige Petrov vervangt Georgi Dermendzhiev, die pas sinds november 2019 in dienst was. Hij werd ontslagen vanwege de tegenvallende resultaten. -
Manchester City verwelkomt tiende club in de familie
De eigenaren van de Engelse voetbalclub Manchester City hebben ook een club uit Bolivia opgenomen in hun ‘familie’. De City Football Group heeft Club Bolivar gestrikt als partnerclub. Met 29 landstitels is Bolivar de meest succesvolle club van het Zuid-Amerikaanse land. -
Huizenprijs ongekend hoog door schaarste: koper kan ‘kiezen’ uit amper twee huizen
Woningzoekenden hebben nog altijd grote moeite om een geschikte plek te vinden. Ze zijn bereid diep in de buidel te tasten, ondanks de economische onzekerheid die de coronapandemie met zich meebrengt. In de huurmarkt ontstaat wel ademruimte.