Tottenham zwaarbevochten langs Wycombe in FA Cup
SamenvattingTottenham Hotspur heeft met pijn en moeite de volgende ronde van de FA Cup bereikt. Op bezoek bij Championship-laagvlieger Wycombe Wanderers trok de topclub pas in de slotfase aan het langste eind (1-4).
Delen per e-mail
Pas in minuut 86 maakte Tottenham Hotspur via Harry Winks de bevrijdende 1-2, waarna de Londenaren in een productieve slotfase naar vier treffers uitliepen. Tanguy Ndombele sloeg in blessuretijd tweemaal toe. Eerder was Wycombe verrassend op voorsprong gekomen via Fred Onyedinma. Vlak voor rust trok Gareth Bale de stand vanaf elf meter echter gelijk.
Bij de Spurs bleef Steven Bergwijn negentig minuten op de bank. Hij zag dat Wycombe Wanderers lang mocht blijven hopen op een enorme stunt. Wycombe is hekkensluiter van de Championship. Bij The Blues kwam Adebayo Akinfenwa als invaller binnen de lijnen. Hij was afgelopen seizoen nog een van de dragende krachten in het promotieseizoen.
Morgen vechten Bournemouth en Crawley Town voor het laatste ticket voor de vijfde ronde. Eerder plaatsten onder meer Southampton, Manchester City, Chelsea, Leicester City en Manchester United zich voor de volgende ronde.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMVideo
Thuisvoordeel is verdampt: de Brightons en de Burnleys van deze wereld winnen ineens op Anfield
Onze voetbalexpert Maarten Wijffels verkeert als jeugdspeler en journalist al bijna een leven lang in het Nederlandse profvoetbal. In Kijk op voetbal signaleert hij de laatste trends, ontwikkelingen en andere opmerkelijke zaken op de velden van wereldsport nummer 1. Vandaag: over de effecten van lege stadions op uitslagen. -
Aston Villa verbiedt spel Fantasy Premier League na uitlekken blessurenieuws Grealish
De spelers van Aston Villa mogen voortaan niet meer deelnemen aan het voetbalspel Fantasy Premier League, zo schrijft het Engelse Times. Afgelopen weekend lekte via het populaire spel uit dat sterspeler Jack Grealish geblesseerd was voor het duel met Leicester City, tot ongenoegen van Villa-trainer Dean Smith. -
PREMIUM
Pandemie raakt starters hard: ‘Aan begin van lockdown had ik niet eens een bureau thuis’
Als starter sta je normaal al voor uitdagingen genoeg, maar zeker als je tijdens een pandemie voor het eerst aan de bak moet zien te komen. VCP Young Professionals, de jongerenorganisatie van vakbond VCP, vroeg onlangs aandacht voor deze groep werkenden, die tussen wal en schip dreigt te vallen. Drie starters op de arbeidsmarkt vertellen over hun ervaringen van het afgelopen jaar. ,,Uiteindelijk bracht ik zestien uur per dag in dezelfde ruimte door.’’ -
Muziekfestival van San Remo
Ibrahimovic gaat presenteren en zingen, maar krijgt nu al kritiek van Berlusconi en Capello
Zlatan Ibrahimovic maakt dit seizoen indruk in de Serie A, waar hij al veertien keer scoorde in dertien duels. De 39-jarige spits legt zichzelf nu een volgende uitdaging op: het bestaan van profvoetballer voor een weekje combineren met dat van presentator bij een groot festival. -
PREMIUMPomppionier
Tango lanceert tankstation van de toekomst: duurzame brandstof en laadpalen
Ruim twee decennia na de introductie van Nederlands eerste onbemande pomp komt pionier Tango nu met het tankstation van de toekomst, waarin duurzame brandstoffen en elektrisch rijden een prominente rol spelen.
-
PREMIUMKoken & eten
Hebben we straks alleen nog keuze uit blauw (AH) of geel (Jumbo)?
Met de verkoop van tachtig Deen-winkels aan AH, Vomar en Dekamarkt verdwijnt er weer een supermarktformule. In 2000 telde ons land nog 46 verschillende formules, twintig jaar later zijn het er nog 26. Is er nog bestaansrecht voor de kleinere supermarktketen of beperkt de keuze zich steeds meer tot blauw (AH) of geel (Jumbo)? -
Liesblessure
Liverpool-coach Klopp zit nu ook vier tot acht weken zonder aanvoerder Henderson
Liverpool-captain Jordan Henderson is geopereerd aan zijn lies. De club laat weten dat de ingreep bij de 30-jarige Engelsman succesvol is verlopen. Henderson viel zaterdagavond geblesseerd uit in de met 0-2 verloren derby tegen Everton. -
Samenvatting
Chelsea in heenwedstrijd tegen Atlético te sterk dankzij fraaie omhaal Giroud
Chelsea heeft in de heenwedstrijd tegen Atlético Madrid een flinke stap gezet richting de kwartfinales van de Champions League. Met Hakim Ziyech op de bank knokten de Londenaren zich in Boekarest uiteindelijk door de Madrileense muur heen. Olivier Giroud zorgde halverwege de tweede helft met een fraaie omhaal voor de winnende 0-1.