Vitesse-topscorer Loïs Openda kan tegen Oranje debuut maken voor België
Loïs Openda kan zich gaan opmaken voor zijn interlanddebuut. De 22-jarige aanvaller van Vitesse is door de Belgische bondscoach Roberto Martinez opgeroepen voor de groepsfase van de Nations League, die begin komende maand van start gaat. Nederland is daarin op 3 juni de eerste tegenstander.
Openda, goed voor 18 goals in het afgelopen eredivisieseizoen, maakt net als Lille-middenvelder Amadou Onana zijn debuut in de selectie van de Rode Duivels. Divock Origi en Christian Benteke zijn de opvallendste afwezigen in de groep van 32 man.
,,Loïs Openda heeft in Nederland volwassenheid getoond bij Vitesse", zegt Martínez. ,,Hij heeft ook een profiel dat we niet echt hebben. Hij is een enorm snelle centrumspits en ik kijk uit naar wat hij kan brengen. Dat Origi en Benteke er niet bij zijn, hoeft trouwens niet al te veel te betekenen. Er zijn een vijftiental spelers die ‘niets verkeerd’ hebben gedaan. Maar we kennen hun kwaliteiten en nu is het ideale moment gekomen om Openda en Onana eens aan het werk te zien.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
Vertrek Ronaldo bij United stap dichterbij: ‘Wegens familieomstandigheden niet op training’
Het verblijf van Cristiano Ronaldo bij Manchester United lijkt nu toch echt tot een einde te komen. De Portugese vedette ontbreekt vandaag ‘vanwege familieomstandigheden’ op de training van coach Erik ten Hag, meldt onder meer Independent. -
Met video
La Liga nog tot en met 2029 te zien bij Ziggo Sport
De Spaanse La Liga blijft tot en met 2029 te zien bij Ziggo Sport. Dat heeft de zender vandaag bekend gemaakt. Ziggo Sport slaagde erin de uitzendrechten, die ook na de zomer van 2024 binnenboord te houden. Het nieuwe contract loopt nu tot en met de zomer van 2029.
-
John van den Brom vindt in Poolse kampioen derde club in half jaar tijd
Trainer John van den Brom gaat in de Poolse voetbalcompetitie aan de slag bij kampioen Lech Poznan. Van den Brom (55) ondertekent een contract voor twee jaar bij de club die afgelopen seizoen voor de achtste keer landskampioen werd. -
AZ ziet in Jens Odgaard nieuwe versterking, ook FC Groningen geïnteresseerd
Jens Odgaard is de beoogde nieuwe offensieve aanwinst voor AZ. De Deen die het afgelopen seizoen voor RKC speelde kan zowel op rechts als centraal in de aanval uit de voeten. -
Presentatie Antwerp FC
Van Bommel sprak met Overmars over exit bij Ajax: ‘Wil niet zeggen dat je nooit meer kan samenwerken’
Mark van Bommel denkt dat er bij Antwerp ,,mooie dingen kunnen gaan gebeuren”. De trainer wil na zijn ontslag bij PSV en VfL Wolfsburg in België zorgen voor eerherstel met klinkende prestaties.