Voormalig Ajax-aanvaller David Neres is Oekraïne ontvlucht en verblijft in Roemenië
David Neres is Oekraïne ontvlucht. De oud-voetballer van Ajax is zondag na een lange reis aangekomen in Boekarest, zo valt op sociale media te zien. De verwachting is dat hij daar het vliegtuig naar zijn geboorteland Brazilië pakt.
Neres verliet Ajax vorige maand voor minimaal 12 miljoen euro voor de Oekraïense topclub Sjachtar Donetsk. Hij verbleef de afgelopen dagen samen met andere Braziliaanse voetballers van zijn ploeg in Kiev, de stad die zwaar wordt aangevallen door Rusland.
Neres en zijn landgenoten riepen de afgelopen dagen hun regering op om hen zo snel als mogelijk weg te halen uit Oekraïne. De Braziliaanse voetballers zijn zaterdag in Kiev op de trein gestapt. In de stad Tsjernivtsi, in het westen van Oekraïne, zijn ze volgens de Braziliaanse tv-zender Globo met een bus naar Moldavië gereisd.
Sommige Brazilianen zoeken in Moldavië naar een vliegtuig dat naar Brazilië vertrekt. Neres is met enkele landgenoten naar Roemenië gereisd.
Eerder plaatste Neres samen met andere Braziliaanse voetballers in Oekraïne een video waarin ze om hulp vroegen
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
PREMIUMReportage
Tranen, vuurwerk en totale gekte: uitzinnige Argentijnen onthalen superheld Lionel Messi en andere wereldkampioenen
De Argentijnse voetbalselectie is terug op eigen bodem voor twee oefenpotjes. En hoe. Een totale gekte heeft beslag genomen op het Zuid-Amerikaanse land dat in december wereldkampioen werd. Met superheld Lionel Messi natuurlijk als dé gevierde man. -
met video
Bayern-spelers Müller, Sané en Goretzka lezen haatberichten voor: ‘Dat jullie teambus mag verbranden’
De voetballers Thomas Müller, Leroy Sané en Leon Goretzka van Bayern München hebben een inkijkje gegeven in wat voor haatberichten op internet rondgaan. In een video lezen de drie spelers beledigingen en verwensingen voor die ze hebben ontvangen. -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa.
-
PREMIUMreconstructie
Bij Ajax weggestuurde Marc Overmars haalde in een jaar tijd twaalf Nederlanders naar Antwerpen
Vandaag, dinsdag 21 maart, is het exact één jaar geleden dat de bij Ajax weggestuurde Marc Overmars (49) werd voorgesteld als directeur Voetbalzaken bij Antwerp. Overmars’ aanstelling was omstreden en gewaagd, maar twaalf maanden later is de club er op sportief vlak wel beter van geworden, zo stelt de Belgische krant Het Laatste Nieuws. Een reconstructie. -
-
-
video
David Neres probeert na smeekbedes vanuit Oekraïne per trein Roemenië te bereiken
David Neres lijkt op weg Oekraïne te verlaten. Volgens verschillende media zit de oud-speler van Ajax samen met andere Braziliaanse voetballers van zijn nieuwe club Sjachtar Donetsk en Dinamo Kiev in een trein die op weg is naar Roemenië. -
Leeds United sluit stadion vanwege bedreiging
Leeds United heeft vrijdag op advies van de politie stadion Elland Road gesloten. Aanleiding daarvoor is een bedreiging die via social media werd geuit.