Voormalig Ajax-aanvaller David Neres is Oekraïne ontvlucht en verblijft in Roemenië
David Neres is Oekraïne ontvlucht. De oud-voetballer van Ajax is zondag na een lange reis aangekomen in Boekarest, zo valt op sociale media te zien. De verwachting is dat hij daar het vliegtuig naar zijn geboorteland Brazilië pakt.
Neres verliet Ajax vorige maand voor minimaal 12 miljoen euro voor de Oekraïense topclub Sjachtar Donetsk. Hij verbleef de afgelopen dagen samen met andere Braziliaanse voetballers van zijn ploeg in Kiev, de stad die zwaar wordt aangevallen door Rusland.
Neres en zijn landgenoten riepen de afgelopen dagen hun regering op om hen zo snel als mogelijk weg te halen uit Oekraïne. De Braziliaanse voetballers zijn zaterdag in Kiev op de trein gestapt. In de stad Tsjernivtsi, in het westen van Oekraïne, zijn ze volgens de Braziliaanse tv-zender Globo met een bus naar Moldavië gereisd.
Sommige Brazilianen zoeken in Moldavië naar een vliegtuig dat naar Brazilië vertrekt. Neres is met enkele landgenoten naar Roemenië gereisd.
Eerder plaatste Neres samen met andere Braziliaanse voetballers in Oekraïne een video waarin ze om hulp vroegen
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ruud Vormer buiten selectie gelaten bij Club Brugge: ‘Ik hoop het respect te krijgen dat ik verdien’
Terwijl zijn ploeggenoten van Club Brugge tegen OH Leuven spelen, heeft Ruud Vormer een vrije dag. De Nederlandse aanvoerder van de Belgische kampioen is buiten de selectie gelaten door trainer Carl Hoefkens. Vormer (34) reageerde via Instagram teleurgesteld. -
PREMIUM
Altijd maar reizen voor je werk, is dat nou wel zo leuk? ‘Moest wel eens een verjaardag van mijn kind missen’
Elke dag na je werk naar huis, dat is niet voor iedereen de realiteit. Deze drie Nederlanders waren soms vaker onderweg dan thuis. Hoe is het om veel te reizen voor je baan en hoe gaat het thuisfront daarmee om? -
Koken & Eten
Koud water of kokend water? Zo kook je je aardappelen het best
Eet jij vaak aardappelen? En hoe maak jij ze dan klaar? De een doet het met kokend water, de ander zet ze met koud water op. Experts geven hun adviezen voor het goed klaarmaken van de pieper. -
32
Engelse media fileren Manchester United: ‘Ten Hag is onder valse voorwendselen binnengehaald’
Manchester United ging in de tweede wedstrijd van Erik ten Hag met 4-0 onderuit bij Brentford, maar het is niet de manager die de volle laag krijgt in de Engelse media. Het zijn de spelers en de clubeigenaars die er flink van langs krijgen. -
Tachtig procent van de Europese automobilisten kent dit waarschuwingssymbool niet
Waarschuwingssymbolen in de auto die aangeven dat er iets mis is, kunnen in de loop van de tijd veranderen, vooral wanneer de techniek aan boord verandert. De opkomst van hybrides en elektrische auto's kan voor een hoop verwarring zorgen.
-
video
David Neres probeert na smeekbedes vanuit Oekraïne per trein Roemenië te bereiken
David Neres lijkt op weg Oekraïne te verlaten. Volgens verschillende media zit de oud-speler van Ajax samen met andere Braziliaanse voetballers van zijn nieuwe club Sjachtar Donetsk en Dinamo Kiev in een trein die op weg is naar Roemenië. -
Giovanni van Bronckhorst hoeft geen vrij weekend tussen duels met PSV: ‘Heb juist wedstrijden nodig’
Giovanni van Bronckhorst heeft niet overwogen om extra rust voor zijn team aan te vragen tussen de twee Europese krakers tegen PSV. De trainer van Rangers FC vindt het prima om volgend weekend ook in de Schotse competitie in actie te komen, tegen Hibernian. PSV heeft het competitieduel met FC Volendam wel verzet zien worden. -
Met video29
Frenkie de Jong oogst lof én verwondering bij FC Barcelona: ‘Waarom zien we deze Frenkie nu pas?’
In het half uur dat Frenkie de Jong in het competitiedebuut van FC Barcelona mocht meespelen, was hij samen met doelman Ter Stegen de beste van zijn ploeg. Maar waarom zien we deze Frenkie nu pas, vragen de Spaanse kranten zich af.