Voorzitter Real Madrid wil ‘deze’ Kylian Mbappé niet hebben: ‘Bij ons is niemand groter dan de club’
Voorzitter Florentino Pérez van Real Madrid heeft voor het eerst uitgebreid gereageerd op de mislukte transfer van Kylian Mbappé. De Spaanse kampioen en winnaar van de Champions League dacht maandenlang dat Mbappé deze zomer naar Madrid zou komen, maar de 23-jarige Fransman besloot op het laatste moment zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain met drie jaar te verlengen.
,,Deze Mbappé is niet de Mbappé die ik wilde hebben”, zei Pérez in het tv-programma El Chiringuito. Volgens Pérez wilde de aanvaller vorig jaar dolgraag naar Real Madrid komen. ,,Hij zei steeds dat het zijn droom was om voor Real te spelen, maar PSG wilde hem in augustus niet verkopen. We hebben een jaar gewacht en hij bleef steeds hetzelfde zeggen. Maar op het laatste moment veranderde de situatie door politieke druk en de economische factor.”
Naar verluidt kreeg Mbappé zelfs een telefoontje van de Franse president Emmanuel Macron, met het dringende verzoek om in Parijs te blijven voetballen. ,,Dat heeft veel invloed op hem gehad”, aldus Pérez, die ook hoorde dat de Arabische eigenaren van PSG de Fransman met exorbitante geldbedragen hebben verleid om langer te blijven.
,,PSG bood hem aan de leider van hun project te worden. Daardoor veranderde alles. Ik zie nu niet meer de Kylian Mbappé die wij wilden hebben. Hij weigert bij de nationale ploeg op een sponsorbijeenkomst te komen, dat wil ik niet hebben. Bij Real Madrid is niemand groter dan de club, dat verandert nooit. Ik dacht dat hij een droom had. Maar dromen komen soms niet uit vanwege externe oorzaken.”
,,Ik denk dat zijn moeder wilde dat hij naar Real zou gaan, omdat dat zijn droom was als kleine jongen. Ik hoorde dat zij erdoor in verlegenheid is gebracht.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Loting Champions League | Ajax (en mogelijk PSV) kennen op 25 augustus hun tegenstanders
Op donderdag 25 augustus wordt in Istanboel de loting voor de groepsfase van de Champions League verricht. Ajax weet al dat het in pot 1 zit en daarmee een aantal Europese grootmachten ontloopt. Weet PSV zich in het tweeluik met Rangers FC ook te plaatsen, komt het in pot 4 terecht. -
‘Jonge reus’ Perr Schuurs maakt indruk tegen Cyriel Dessers in Italië: ‘Hij moet wel zijn ID-kaart vervalst hebben’
Perr Schuurs heeft het afgelopen weekend een uiterst succesvol debuut achter de rug voor Torino. Niet alleen werd er met 1-2 gewonnen van het Cremonese van Cyriel Dessers. De voormalig Ajax-verdediger noteerde zelf ook zeer fraaie statistieken. -
PREMIUMMet video
Joël Veltman draait uitstekend met Brighton: ‘Met Martínez en Ten Hag komt het ook wel goed’
Joël Veltman (30) bewijst bij Brighton & Hove Albion dat een geringe lengte geen hinder hoeft op te leveren voor een centrale verdediger om structureel uit te blinken in de Premier League. -
Op zoek naar een goede smartphone voor minder dan 500 euro? Dit zijn de beste
Wat zijn de beste smartphones tot 500 euro? Samen met BestGetest onderzochten we tientallen toestellen. Dit zijn de bevindingen. -
met video
Mark van Bommel behoudt perfecte score met Antwerp na primeur Vincent Janssen, twee assists Bart Nieuwkoop voor Union
Vincent Janssen heeft met zijn eerste competitiedoelpunt een belangrijke bijdrage geleverd aan een nieuwe zege van Royal Antwerp FC. De Oranje-international maakte in het uitduel met KAA Gent na een kwartier gelijk door van dichtbij raak te schieten. Met een benutte strafschop zorgde de Zwitser Michael Frey voor de 2-1, waar het bij bleef. Zo won de ploeg van trainer Mark van Bommel ook het vijfde competitieduel.
-
Met video
Transfer Antony zorgt voor frustraties bij Alfred Schreuder: ‘Waar zijn we nu mee bezig?’
Trainer Alfred Schreuder baalt van de manier waarop aanvaller Antony van Ajax naar Manchester United gaat. De Braziliaanse aanvaller arriveerde vanavond bij zijn nieuwe club uit Engeland. Na een medische keuring vertrekt hij voor een bedrag van rond de 100 miljoen euro. -
PREMIUM
Als de rente nog iets hoger wordt, dalen de huizenprijzen
Gaan de huizenprijzen dalen? Alles hangt af van de hypotheekrente, als die nog verder stijgt gaan de huizenprijzen naar beneden. De dure woningen het eerst. -
Zo haal je zoveel mogelijk leven uit de batterij van je smartphone of laptop
Is de batterij van je smartphone of laptop wel eens leeg terwijl je nog een stukje dag over hebt? Dat kan heel irritant zijn als je het apparaat niet direct kunt opladen. Er zijn gelukkig simpele manieren om langer met een enkele batterijlading te doen.