Programma en uitslagen WK darts

SpeelschemaCheck hier het programma van dag tot dag en alle uitslagen van het WK darts.

Speelschema en uitslagen WK darts (Nederlanders vetgedrukt)

Vandaag, vanaf 20.00 uur
Eerste ronde
Jeffrey de Zwaan
- Nitin Kumar 3-0
Martin Schindler - Cody Harris: 2-3
Jan Dekker - Lisa Ashton

Tweede ronde

Rob Cross - De Zwaan

Volledig scherm
Titelverdediger Rob Cross komt meteen op de eerste WK-dag in actie. © Getty Images

Morgen, vrijdag 14 december
Middagsessie, vanaf 15.00 uur
Eerste ronde
Michael Barnard - Jose De Sousa
Alan Tabern - Raymond Smith 
Paul Nicholson - Kevin Burness 

Tweede ronde
Jamie Lewis - Schindler/Harris

Avondsessie, vanaf  20.00
Eerste ronde
Danny Noppert - Royden Lam
Simon Stevenson - Ted Evetts
Chris Dobey -  Boris Koltsov 
Gary Anderson - Nicholson/Burness

Volledig scherm
Danny Noppert. © getty

Zaterdag 15 december
Middagsessie, vanaf 13.30 uur
Eerste ronde
Richard North - Robert Marijanovic
Mickey Mansell - Jim Long
Josh Payne - Jeff Smith
Tweede ronde
Max Hopp - Noppert/Lam

Avondsessie, vanaf 20.00
Eerste ronde
Toni Alcinas - Craig Ross
Ryan Searle - Stephen Burton
Keegan Brown - Karel Sedlacek

Tweede ronde
Michael van Gerwen - Tabern/Ray Smith

Zondag, 16 december
Middagsessie, vanaf 13.30 uur
Eerste ronde
Gabriel Clemens - Aden Kirk
William O’Connor - Yordi Meeuwisse
Brendan Dolan - Yuanjun Liu
Tweede ronde
Dave Chisnall - Payne/J Smith

Avondsessie, vanaf 20.00 uur
Eerste ronde
Luke Humphries - Adam Hunt
Matthew Edgar - Darius Labanauskas
Ross Smith - Paul Lim
Tweede ronde
Peter Wright - Alcinas/Ross

Maandag 17 december
Avondsessie, vanaf 20.00 uur
Vincent van der Voort - Lourence Ilagan
Wayne Jones - Devon Petersen
Ryan Joyce -  Anastasia Dobromyslova
Tweede ronde
Raymond van Barneveld
- Edgar/Labanauskas

Dinsdag 18 december
Middagsessie, vanaf 13.30 uur
Eerste ronde
Robert Thornton - Daniel Larsson
Ricky Evans - Rowby-John Rodriguez
Krzysztof Ratajski - Seigo Asada
Tweede ronde
Darren Webster - Van der Voort/Ilagan

Avondsessie, vanaf 20.00 uur
Steve Lennon - James Bailey
Ron Meulenkamp - Diogo Portela
Dimitri Van den Bergh - Chuck Puleo

Tweede ronde
Daryl Gurney - Ross Smith/Lim

Woensdag 19 december
Middagsessie, 13.30 uur
Eerste ronde
Nathan Aspinall - Geert Nentjes
Jeffrey de Graaf - Noel Malicdem
Tweede ronde
Joe Cullen - Dolan/Liu
Kim Huybrechts - Thornton/Larsson

Avondsessie, vanaf 20.00 uur
Tweede ronde
James Wilson - O’Connor/Meeuwisse
Simon Whitlock - Joyce/Dobromyslova
Michael Smith - Meulenkamp/Portela
James Wade - Ratajski/Asada

Donderdag 20 december
Middagsessie, vanaf 13.30 uur
Jermaine Wattimena - Barnard/De Sousa
Alan Norris - Lennon/Bailey
Stephen Bunting - Humphries/Hunt
Steve Beaton - Dobey/Koltsov

Avondsessie, vanaf 20.00 uur
Tweede ronde
Cristo Reyes - Evans/Rodriguez
Mervyn King - Dekker/Ashton
Adrian Lewis - Stevenson/Evetts
Mensur Suljovic - Searle/Burton'

Volledig scherm
Jermaine Wattimena. © Lawrence Lustig/PDC

Vrijdag 21 december
Middagsessie, vanaf 13.30 uur
Tweede ronde
Benito van de Pas - Mansell/Long
John Henderson - Clemens/Kirk
Steve West - North/Marijanovic
Kyle Anderson - De Graaf/Malicdem

Avondsessie, vanaf 20.00 uur
Tweede ronde
Ian White - Jones/Petersen
Jelle Klaasen - Brown/Sedlacek
Gerwyn Price - Aspinall/Nentjes
Jonny Clayton - Van den Bergh/Puleo

Zaterdag 22 december
Derde ronde

Zondag 23 december 
Derde ronde

Donderdag 27 december
Derde ronde en start achtste finales (middag en avondsessie)

Vrijdag 28 december
Achtste finales (middag en avondsessie)

Zaterdag 29 december
Kwartfinales (middag- en avondsessie)

Zondag 30 december 
Halve finales (avondsessie)

Dinsdag 1 januari
Finale (21.00 uur)

Volledig scherm
Hier gaat het allemaal om tijdens het WK darts: de Sid Waddell-trofee. © AFP