Volledig scherm
© Lawrence Lustig/PDC

Alle uitslagen van WK darts en quiz hoe finish je met drie darts?

Het programma voor het WK darts 2018 van dag tot dag en de uitslagen (zie onder). En wanneer spelen de Nederlanders?

UITSLAGEN

Eerste ronde (best of 5 sets)
Steve Beaton (Eng, 25) - William O'Connor (Ier) 3-1
James Wilson (Eng, 32) - Krzysztof Ratajski (Pol) 3-1
Michael van Gerwen (Ned, 1) - Christian Kist (Ned) 3-1
Gerwyn Price (Wal, 16) - Ted Evetts (Eng) 3-0

voorronde: Seigo Asada (Jap) - Gordon Mathers (Aus) 2-1
Stephen Bunting (Eng, 21) - Dimitri Van den Bergh (Bel) 1-3
Phil Taylor (Eng, 6) - Chris Dobey (Eng) 3-1

Rob Cross (Eng, 20) - Asada (Jap) 3-0
voorronde: Alan Ljubic (Kro) - Brendan Dolan (NIe) 0-2
Benito van de Pas (Ned, 14) - Steve West (Eng) 1-3
Mervyn King (Eng, 22) - Zoran Lerchbacher (Oos) 2-3

Robert Thornton (Sch, 28) - Brendan Dolan (NIe) 3-1
voorronde: Jeff Smith (Can)- Luke Humphries (Eng) 2-0
Joe Cullen (Eng, 19) - Jermaine Wattimena (Ned) 2-3
Jelle Klaasen (Ned, 12) - Jan Dekker (Ned) 1-3

Gary Anderson (Sch, 3) - J. Smith (Can) 3-0
voorronde: Kenny Neyens (Bel) - Jamie Lewis (Wal) 1-2
Alan Norris (Eng, 15) - Kim Viljanen (Fin) 3-0
Kyle Anderson (Aus, 24) - Peter Jacques (Eng) 3-1

Jonny Clayton (Eng, 31) - J. Lewis (Wal) 0-3
voorronde: Willard Bruguier (VSt) - Cody Harris (NZl) 1-2
James Wade (Eng, 11) - Keegan Brown (Eng) 2-3
Dave Chisnall (Eng, 8) - Vincent van der Voort (Ned) 0-3

Ian White (Eng) - Harris (NZl) 3-1
voorronde: Kai Fan Leung (HKg) - Paul Lim (Sgp) 0-2
Mensur Suljovic (Oos, 5) - Kevin Painter (Eng) 3-0
Daryl Gurney (NIe), 4) - Ronny Huybrechts (Bel) 3-1

Mark Webster (Wal, 30) - Lim (Sgp) 2-3
voorronde: Aleksandr Oreshkin (Rus) - Kevin Munch (Dui) 0-2
John Henderson (Sch, 29) - Marko Kantele (Fin) 3-0
Raymond van Barneveld (Ned, 9) - Richard North (Eng) 3-0

Adrian Lewis (Eng, 7) - Münch (Dui) 1-3
voorronde: Xiao Chen Zong (Chi)- Bernie Smith (NZl) 0-2
Michael Smith (Eng, 13) - Steve Lennon (Ier) 3-2
Simon Whitlock (Aus, 10) - Martin Schindler (Dui) 3-1

Justin Pipe (Eng, 27) - B. Smith (BZl) 3-2
Cristo Reyes (Spa, 26) - Toni Alcinas (Spa) 1-3
Kim Huybrechts (Bel, 18) - James Richardson (Eng) 0-3
Darren Webster (Eng, 23) - Devon Petersen (ZAf) 3-2
Peter Wright (Sch, 2) - Diogo Portela (Bra) 3-1

Tweede ronde (best of 7 sets)

Price - White 4-1
Van der Voort - Beaton 4-0
Dekker - Van den Bergh 2-4
Suljovic - Thornton 4-2

G. Anderson - Lim 4-1
Van Gerwen - Wilson 4-0
Brown - Lerchbacher 4-2
M. Smith - Cross 3-4

West - Wattimena 4-1
Gurney - Henderson 2-4
Taylor - Pipe 4-0
Van Barneveld - K. Anderson 4-1

Whitlock - D. Webster 1-4
Norris - Richardson 1-4
Münch - Alcinas 1-4
Wright - J. Lewis 1-4

Derde ronde (best of 7 sets)
Van der Voort - Van Barneveld 1-4
Van Gerwen - Price 4-2
Alcinas - Webster 0-4
Suljovic - Van den Bergh 0-4

Henderson - Cross 1-4
J. Lewis - Richardson 4-1
Taylor - Brown 4-0
Anderson - West 4-2

Kwartfinales (best of 9 sets)
Jamie Lewis - Darren Webster 5-0
Dimitri Van den Bergh - Rob Cross 4-5
Michael van Gerwen - Raymond van Barneveld 5-4
Phil Taylor - Gary Anderson 3-5

Halve finales (best of 11 sets)
J. Lewis - Taylor 1-6
Van Gerwen - Cross 5-6

Finale (best of 13 sets)
Cross - Taylor 7-2