Volledig scherm
© Lawrence Lustig/PDC

Programma en uitslagen WK darts

Het programma voor het WK darts 2018 van dag tot dag en de uitslagen. En wanneer spelen de Nederlanders?

Uitslagen eerste ronde

Steve Beaton (Eng, 25) - William O'Connor (Ier) 3-1
James Wilson (Eng, 32) - Krzysztof Ratajski (Pol) 3-1
Michael van Gerwen (Ned, 1) - Christian Kist (Ned) 3-1
Gerwyn Price
(Wal, 16) - Ted Evetts (Eng) 3-0

voorronde: Seigo Asada (Jap) - Gordon Mathers (Aus) 2-1
Stephen Bunting (Eng, 21) - Dimitri Van den Bergh (Bel) 2-3
Phil Taylor (Eng, 6) - Chris Dobey (Eng) 3-1
Rob Cross (Eng, 20) - Asada (Jap) 3-0

**EERSTE RONDE**
(best of 5 sets, voorronde best of 3 sets)

Zaterdag 16 december

13.30 uur:
voorronde: Alan Ljubic (Kro) - Brendan Dolan (NIe) 0-2
Benito van de Pas (Ned, 14) - Steve West (Eng) 1-3
Mervyn King (Eng, 22) - Zoran Lerchbacher (Oos) 2-3
Robert Thornton (Sch, 28) - Brendan Dolan (NIe)

20.00 uur: 
voorronde: Jeff Smith (Can)- Luke Humphries (Eng)
Joe Cullen (Eng, 19) - Jermaine Wattimena (Ned)
Jelle Klaasen (Ned, 12) - Jan Dekker (Ned)
Gary Anderson (Sch, 3) - J. Smith (Can)/Humphries (Eng)

Zondag 17 december

13.30 uur:
voorronde: Kenny Neyens (Bel) - Jamie Lewis (Wal)
Alan Norris (Eng, 15) - Kim Viljanen (Fin)
Kyle Anderson (Aus, 24) - Peter Jacques (Eng)
Jonny Clayton (Eng, 31) - Neyens(Bel)/J. Lewis (Wal)

20.00 uur: 
voorronde: Willard Bruguier (VSt) - Cody Harris (NZl) 
James Wade (Eng, 11) - Keegan Brown (Eng)
Dave Chisnall (Eng, 8) - Vincent van der Voort (Ned)
Ian White (Eng) - Bruguier (VSt)/Harris (NZl)

Maandag 18 december 18

20.00 uur: 
voorronde: Kai Fan Leung (HKg) - Paul Lim (Sin)
Mensur Suljovic (Oos, 5) - Kevin Painter (Eng)
Daryl Gurney (Wal, 4) - Ronny Huybrechts (Bel)
Mark Webster (Wal, 30) - Leung (HKg)/Lim (Sin)

Dinsdag 19 december

20.00 uur: 
voorronde: Aleksandr Oreshkin (Rus) - Kevin Munch (Dui)
John Henderson (Sch, 29) - Marko Kantele (Fin)
Raymond van Barneveld (Ned, 9) - Richard North (Eng)
Adrian Lewis (Eng, 7) - Oreshkin (Rus)/Munch (Dui)

Woensdag 20 december

20.00 uur: 
voorronde: Xiao Chen Zong (Chi)- Bernie Smith (NZl)
Michael Smith (Eng, 13) - Steve Lennon (Ier)
Simon Whitlock (Aus, 10) - Martin Schindler (Dui)
Justin Pipe (Eng, 27) - Zong (Chi)/B. Smith (BZl)

Donderdag 21 december

20.00 uur: 
Cristo Reyes (Spa, 26) - Toni Alcinas (Spa)
Kim Huybrechts (Bel, 18) - James Richardson (Eng)
Darren Webster (Eng, 23) - Devon Petersen (ZAf)
Peter Wright (Sch, 2) - Diogo Portela (Bra)

** TWEEDE RONDE **
(best of 7 sets)

Vrijdag 22 december

13.30 uur: 
Price - White/Bruguier/Harris
Chisnall/Van der Voort - Beaton
Klaasen/Dekker - Bunting/Van den Bergh

20.00 uur:
Suljovic/Painter - Thornton/Ljubic/Dolan
G Anderson/J Smith/Humphries - M. Webster/Leung/Lim
Van Gerwen - Wilson

Zaterdag 23 december

14.00 uur: 
Wade/Brown - King/Lerchbacher
M. Smith/Lennon - Cross/Asada/Mathers
Van de Pas/West - Cullen/Wattimena

20.00 uur: 

Gurney/R. Huybrechts - Henderson/Kantele
Taylor/Dobey - Pipe/Zong/Smith
Van Barneveld/North - K. Anderson/Jacques

Woensdag 27 december

13.30 uur:
Whitlock/Schindler - D. Webster/Petersen
Norris/Viljanen - K Huybrechts/Richardson
A Lewis/Oreshkin/Munch - Reyes/Alcinas

20.00 uur:
Wright/Portela - Clayton/Neyens/J. Lewis

** DERDE RONDE **
(best of 7 sets)
twee partijen

Donderdag 28 december

13.30 uur
drie partijen

20.00 uur
drie partijen

** KWARTFINALES **
(best  of 9 sets)

Vrijdag 29 december

13.30 uur 
twee partijen

20.00 uur
twee partijen

** HALVE FINALES **
(best of 11 sets)

Zaterdag 30 december

20.30 uur
twee partijen

** FINALE ** 
(best of 13 sets)

Maandag 1 januari 

21.00 uur:

Volledig scherm
© Lawrence Lustig/PDC