Agenten bekogeld met stenen en vuurwerk, weg naar Duindorp afgesloten
Het is vanavond onrustig in de Haagse wijk Duindorp. De Mobiele Eenheid (ME) moest kort optreden nadat agenten werden bekogeld met stenen en vuurwerk. Er zijn twee mensen aangehouden.
In de Meeuwenstraat zou een grimmige sfeer hangen. Ook zouden jongeren de stoep daar eruit hebben getrokken. Twee mensen die zich niet konden identificeren, zijn aangehouden.
Verder werd korte tijd de wijk afgezet. Auto's mochten Duindorp niet meer in. Automobilisten werd gevraagd om via een andere route te rijden. In de omgeving van het Tesselseplein wordt iedereen gecontroleerd. Ook voertuigen worden nagekeken.
Vuurwerkbom
Eerder vandaag maakte de politie nog bekend een 38-jarige Hagenaar te hebben aangehouden op verdenking van het gooien van een zware vuurwerkbom onder een politiebus op dinsdagavond 3 december in Duindorp. Verder werden nog vijf andere mannen aangehouden die worden verdacht van vandalisme en het organiseren van rellen nadat de gemeente Den Haag een streep zette door de traditionele vreugdevuren.
Na de aanhoudingen werden huiszoekingen gedaan in zeven woningen, een pakhuis en twee voertuigen. In totaal werd er 370 kilo vuurwerk gevonden, waaronder nitraatbommen en een lawinepijl. Ook vond de politie meerdere steekwapens, een kruisboog en duizenden euro’s aan contant geld.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM197
Rustiger dan ooit in Nederlands grootste badplaats: ‘We wachten hele zomer op klapper, maar die blijft uit’
Ondanks het prachtige zomerweer is het opvallend rustig in Scheveningen. Sterker nog: zelden is het in de zomer zo leeg geweest op het strand van de grootste en bekendste badplaats van Nederland. ,,Alles is ook zo duur.’’ -
Koken & Eten
Pizzaoven kopen: 'Voor een etentje met vrienden is zo'n rvs-oventje helemaal prima'
Tijdens warme zomerdagen houden we er bijna allemaal van om lang buiten te blijven zitten. En als je dan ook nog pizza kunt eten, is het meteen extra gezellig. Op internet vind je veel verschillende pizzaovens voor buiten, maar welke moet je hebben? -
Video/Update
ME voert charges uit in onrustig Scheveningen, negentien mensen aangehouden
De ME heeft gisterenavond op het Doctor de Visserplein in Scheveningen charges uitgevoerd nadat een groep jongeren weigerde te vertrekken. In totaal werden negentien mensen aangehouden. In Rijswijk kwam een scooterbezitter goed weg toen een Cobra naast zijn voertuig niet ontplofte. Vanochtend werden in Duindorp een aantal onruststokers van hun bed gelicht door agenten. -
GGD waarschuwt voor dode aangespoelde vogels: ‘Raak ze niet aan’
GGD Haaglanden roept strandgangers op uit te kijken voor dode vogels die aanspoelen langs de kust. De dieren zijn mogelijk besmet met de vogelgriep. -
Deze spullen moet je uit je geparkeerde auto halen tijdens de hitte
De zon schijnt deze zomer weer op volle kracht en daar moeten we in de auto rekening mee houden. Sommige spullen kan je maar beter uit je geparkeerde auto halen, want ze kunnen voor problemen zorgen.
-
Plak jij nog tekst met control-V? Dat kan slimmer
We kopiëren en plakken honderden keren per dag op onze computers, maar door het net even anders te doen kan het ons een stuk makkelijker af gaan. -
VIDEO
Hagenaar (38) opgepakt voor zware vuurwerkbom onder politiebus, gehoorschade bij agent
De politie heeft vanochtend een 38-jarige Hagenaar aangehouden op verdenking van het gooien van een zware vuurwerkbom onder een politiebus op dinsdagavond 3 december. Verder werden nog vijf andere mannen aangehouden die worden verdacht van vandalisme en het organiseren van rellen. -
PREMIUM
School verplaatst vier leerlingen uit angst voor nieuw drillrap-geweld: ‘Een enorme klap voor mijn zoons’
Vier leerlingen, die bevriend zouden zijn met de in het hoofd geschoten drillrapper Jsavv (17), zijn ‘voor de veiligheid’ naar een andere schoollocatie verplaatst. Tot woede van de moeder van een 17-jarige tweeling, die gelijk krijgt van de rechter. ,,Alsof ze gestraft worden voor iets waar ze niets mee te maken hebben.”
In samenwerking met indebuurt Den Haag