De zon en het enthousiaste personeel zijn klaar voor de eerste gasten
Grote bedrijvigheid op het Plein vanmorgen, waar om 12 uur voor het eerst in maanden de terrassen weer open mogen. De zon en het enthousiaste personeel zijn klaar voor de eerste gasten.
John Prins van Luden zit voor het laatste overleg met zijn personeel bij elkaar. Alles is geregeld voor een eerste mooie terrassendag. Gaan de mensen komen, is niet iedereen aan het werk. ,,Het is mei-vakantie", klinkt het vrolijk.
Dat is ook te zien aan de lange rijen voor kledingwinkels, Primark in de Grote Marktstraat voorop. ,,Drie kwartier is de wachttijd", horen we daar, maar iedereen blijft positief. Zelfs de moeder en dochter die alleen maar iets komen ruilen en al een kwartier in de rij staan. ,,Gisteren waren we hier op afspraak nog, maar je mocht niet passen. Maatje groter ja."
Het weer werkt ongelooflijk goed mee voor de horeca, ook die met extra maatregelen, zoals digitaal bestellen en met extra vrolijke bloemen op de tafeltjes, dat zich enorm verheugt op een excellente terrassendag.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Update
Zwaan overlijdt in top van boom, Segbroeklaan weer open
Een luguber beeld vrijdagochtend aan de Segbroeklaan. Een zwaan zat vast in de top van een boom in de Haagse straat. Nadat het beest in eerste instantie levend werd aangetroffen door medewerkers van de dierenambulance, heeft het dier het niet overleefd.Den Haag -
PREMIUM
Shovelchauffeur Johan R. erkent als ‘soeverein mens’ rechtspraak niet, wat houdt dat in?
Johan R. (60) wordt verdacht van het mishandelen en bedreigen van agenten bij een boerenprotest. Vrijdag staat de ondernemer en ‘soeverein mens’, die de Nederlandse overheid en rechtspraak niet erkent, voor de rechter.Den Haag -
PREMIUM
Alyssa Tirtosentono gaat met DKC voor landstitel: ‘Voor de D-side én mijn vader die er niet meer is’
Alyssa Tirtosentono (22) kan vandaag met DKC de tweede landstitel in de clubgeschiedenis behalen. Dat wil ze doen voor de D-side, maar toch ook voor haar vader die tot hij overleed altijd tussen de fanatieke fans stond. ,,Ik heb het gevoel dat hij meekijkt.”Den Haag -
PREMIUM
In zijn stadhuis neemt Den Haag afscheid van dwarsdenker en visionair Adri Duivesteijn (72)
Juist hier, in het atrium van het stadhuis, neemt Den Haag deze zondagmiddag afscheid van Adri Duivesteijn (72). De man die de stad het IJspaleis schonk, maar die er zijn baan als wethouder door verloor.Den Haag -
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken?
-
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies. -
-
-
indebuurt.nl
In deze tijdelijke winkel haal je verse asperges en aardbeien
Voor verse asperges hoef je niet perse helemaal naar Limburg te rijden. In het aspergeseizoen (tot eind juni) zijn ze gewoon te koop in Zoetermeer. Als je dan toch bij deze gezellige boerderijwinkel bent: neem dan gelijk een doosje aardbeien mee.Zoetermeer -
Met deze tool zie jij op welke toeslag of welk potje geld je recht hebt
Zorgtoeslag, huurtoeslag, bijzondere bijstand. Er zijn veel potjes met geld maar mensen weten ze vaak niet te vinden. Om die reden lanceren schuldhulporganisaties Geldfit en VoorzieningenWijzer nu een online Potjes-check. Zo kun je zelf raadplegen op welke voorzieningen je recht hebt.
In samenwerking met indebuurt Den Haag